Jump to content


NAD C160


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pre par meseci je čovek sa foruma tražio daljinac za amp i ja sam iz znatiželje probao da nađem kod za Hama daljinski (za moj amp). Našao sam iz cuga. Verovatno postoji i jefino Hama rešenje. Cca 700 i nešto rsd. E sad treba probati ako je moguće da se na bace pare.

Denon je noćna mora retko koji univerzalac radi.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Mingus,Mingus said:

Mislim da je cena od 4500 velika a koristio bih samo za pojacavanje .Verovatno postoji zamena .Na telefonu nemam infrared a mislim da sad ni jedan nema tu opciju.

Jedan od razloga zasto imam Xiaomi Mi 9. I Mi 10 (Pro) ga ima. Takodje Huawei P30 Pro / P40 Pro i jos poneki.

Link to comment
Share on other sites

Ok, dobro da je problem rešen. Može li slika tog daljinca koji si dobio?

...

Inače, ako se nekako ima pristup originalnom daljincu, može se probati sa ovako nečim.

Sasvim dovoljno za pojačalo. Volime, source, mute i OFF/ON.
A i dobra opcija da se nekim babama i dedama uvali kao jedini daljinac za njihov TV i box. :P:D

Ima i složenijih.

...ali mora se imati originalni daljinac da ovaj zamenski ima od koga da nauči komande. :(

Link to comment
Share on other sites

https://www.aliexpress.com/item/32850675610.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.50f54fcfFFUVIQ&algo_pvid=3c564c5d-6bcd-4949-886a-62318deb8168&algo_expid=3c564c5d-6bcd-4949-886a-62318deb8168-1&btsid=0b0a187b15982930868363738efbb0&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Ja imam ovakva dva kod kuce. Na telefonu imam anymote aplikaciju i sa nje kopiram komande na ovaj daljinac. Ko nema ir na telefonu jednostavno zamoli nekog od drugara ko ima i za 5 minuta se kopiraju sve komande.

Dobra stvar je sto se na ovaj nacin moze kombinovati vise uredjaja na jednom daljincu, npr. pojcalo i cd pleyer

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...