Jump to content


Earmen donald Dac ili FX audio X6, koji zadržati?


Marconiio

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
46 minuta ranije, nkrgovic said:

 Kupac je nepismen, bar po youtube komentaru. A komentar "kupio sam i super je, nisam ga cuo, ali mnogo je lep...."

 Cuo sam Auris na sajmu, to stvarno fino svira, ali hvaliti ih jer lepo izgledaju, bez da ih cujes... mislim, OK, svako kupi sta hoce za svoje pare.

Kupac ne hvali uređaj, već Tijanu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ineresuje me nekoliko stvari vezanih za Earmen Donald DAC. Prvo, predpostavljam da član Dragan Penev ima ili je  imao Earmen Donald DAC pa me interesuje kako je zadovoljan. Druga stvar koja me interesuje, da li je Earmen bolji od dac-ova sa aliexpressa u istom cenovnom rangu, i treće kako kupiti Earmen Donald DAC, preko koga ili čega. E da, i još jedna stvar ima li veze DAC sa vrstom muzike koja se sluša, pošto sam gledao recenziju na yt za loxjie d10 gde čovek kaže da i nije baš namenjen za rock, metal, a bio sam mišljenja da kupim loxjie d10.

Link to comment
Share on other sites

Ne ocekuj previse od sprava iz te klase.

Rock i metal su (mnogo) zahtevniji od "audifilskih" namunjenih cigu-ligu izdanja sa max 3 instrumenta.

Da bi tu dobio dobar zvuk, scenu, separaciju instrumenata - potreban je momacki sistem.

Prevelik broj sistema koje sam slusao se raspadne kad im pustis Amorphis, Opeth, Katatonia-u...

Link to comment
Share on other sites

Jasno mi je šta govoriš, ali moram od nečega početi, dugo godina nisam pratio audio svet (prvo pa drugo dete, prostor...) pa je došlo vreme da nešto uradim, mislio sam da kupim neki dac pa da menjam dalje, trenutno imam teac ar-600, canton plus xl, laptop, ali nisam baš zadovoljan pa bih menjao. Ima li neki predlog za "momački sistem" do 450e (20,0m2)  

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Delija said:

Rock i metal su (mnogo) zahtevniji od "audifilskih" namunjenih cigu-ligu izdanja sa max 3 instrumenta.

Da bi tu dobio dobar zvuk, scenu, separaciju instrumenata - potreban je momacki sistem.

Prevelik broj sistema koje sam slusao se raspadne kad im pustis Amorphis, Opeth, Katatonia-u...

 Samo da potpisem ovo! Meni je npr. Ghost Reveries sjajan test za sve sisteme, album je fantasticno produciran, pravo audiofilsko izdanje, samo sto to niko nece da koristi za test... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sphone said:

Jasno mi je šta govoriš, ali moram od nečega početi, dugo godina nisam pratio audio svet (prvo pa drugo dete, prostor...) pa je došlo vreme da nešto uradim, mislio sam da kupim neki dac pa da menjam dalje, trenutno imam teac ar-600, canton plus xl, laptop, ali nisam baš zadovoljan pa bih menjao. Ima li neki predlog za "momački sistem" do 450e (20,0m2)  

Ako hoćeš, napiši mi private message. Da izbegnemo palamuđevinu oko cigu ligu i tzv. skupih i obavezno odličnih uređaja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...