Jump to content


RCA konektori


jager

Recommended Posts

Ja imam dobro iskustvo za ovim takozvanim mekim tipovima konektora. Nekoliko firmi ih proizvodi medju njima i WBT, njihove sam koristio. Verujem da su komadi drugih proizvodjaca tog tipa isto dobri. Dobro rade cak i kada sa druge strane "polnog organa" nemaju odgovarajuci komplementarni tip.. Oni kao sa nekom spiralno obmotanom masom i malom kontaktnom povrsinom za vruci kraj. Uglavnom su plasticni, ALI mehanika je po mom misljenju vrlo dobra. Sve je cvrsto, konekcije su u fizickom smislu bez klimanja i bez preterane upotrebe sile se ubacuju i vade.

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, Majda said:

Bochinno su verovatno super ali su ogromni i nekako su mi vise za pusenje hasisa nego za RCA vezu?

Interesantno kod Bochinno je da nema lemljenja,samo srafljenje i preporuka je da se stavi malo kontakktnog ulja u spoj

Spoj je na vise mesta,i to preko imbus srafa i plocice koja odozgo pritiska zicu na konektore

Totalno druga filozofija za konektore,masa i jos mase...

Sumo rvaci,medju konektorima :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

37 minuta ranije, SUROKVL said:

Imao sam onaj osnovni model mislim da mu je naziv Harmony, cena 60E za ćetiri komada, tupav i ćebovan do zla boga :huh:

Био пример Klei најскупљих и WireWorld на Mogami 2803 - WW далеко бољи. :D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, zoranzu said:

Interesantno kod Bochinno je da nema lemljenja,samo srafljenje i preporuka je da se stavi malo kontakktnog ulja u spoj

Spoj je na vise mesta,i to preko imbus srafa i plocice koja odozgo pritiska zicu na konektore

Totalno druga filozofija za konektore,masa i jos mase...

Sumo rvaci,medju konektorima :thumbsup2

Pa jeste to sve super svaka im cast. Masa i prostor iza uredjaja pa mozda i neke podloge ispod? Ovako na fotografijama stice se utisak da su na granici da otkinu zenski konektor. Zato i kazem ta masa ocas ohladi dim hasisa :oops:. Vise sam za njihove zidne konektore i ostalu opremu.

Trebalo bi poslati nekog vremepovom unazad kroz vreme da nekako spreci uvodjenje RCA konektora kao standarda...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...