Jump to content


Upgrade na 5.1.2 ili 7.1.2


Dr Roadstar

Recommended Posts

Nešto sam u tranziciji komponenti opet...Otišli Silver 8, na prednje stali iz moranja RX1....

Slušao ih malo uz Rotel RB 1552 MKII, zatim njega zamenio sa 1582 MKII. Wow, kakva razlika. RX1 su prosvirali. Sigurni, dosta dobili na širini zvuka. Ove male kutije skrivaju remek delo. Zatim, promenio QED reference IC za Atlas Hyper...Još jedan Wow i na kraju, kako bih našao low budget stalke dok ne kupim podnostojeće....RX1 stavio na blokove...Treći Wow.

Toliko lepo sviraju da se ne žurim sa podnostojećim. Mogao sam i moje Silver 8 da vratim, ali na kraju ću sačekati. Slika govori 1000 reči,a tek kad se čuje...

IMG_0325.JPG

IMG_0324.JPG

IMG_0326.JPG

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, gvlada said:

Наравно да лепо звуче када имају простора да дишу. :)

Da, ovako male kutije ovde imaju prostora....67cm su od zida, mogu još malo napred. Silver 8 nisu imali adekvatan amp i prostor...

Ne žurim sa novim frontovima, možda nalete Gold 100 ili 200 ( kao manji iz serije)...GX možda realnije.

Link to comment
Share on other sites

Dobar si sa inovacijama. Sa blokovima i cevima za zadnje zvunike.  Odlicno, dok se ne opredelis za front zvucnike.
Znaci kupio si 1582 MKII. Sve pohvale.
Više sam menjao uz doplatu za 1582. Snagaš koji sada moze biti ok i za zahtevnije kutije. Imam utisak da nije samo snaga ono što je sistem dobio. I širina zvucne slike je tu i detalji... Poklopilo se sve sa boljim pozicioniranjem i kablovima... Verovatno od svega po malo. Da ne zaboravim i Tidal.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...