Jump to content


Sonus Faber Minuetto


zeljko1974

Recommended Posts

Ma, to ne podnosim , polako...ja u zivotu kad nesto odlucim, to resavam u roku od par dana.Sad sam osudjen na cekanje, stvar je u tome da cekam  lovu koju sam pozajmio, obecano mi je vracanje sredinom jula meseca, tako sam i pokrenuo ovu temu sve se nadjuci da ce covek ispuniti obecano. No, sta je tu je, svestan sam vremena u kojem zivimo, corona pandemija je mnogima u ekonomskom smislu otezala zivot i bas iz tog razloga ne stiskam coveka  da mi vrati kintu.

Bice love, samo da nam je zdravlja....

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, zeljko1974 said:

 

Bitno da sam ja sad nacisto za sonuse, bio sam se zagrejao za njih , ali ste mi otvorili oci.....

Sonusi i dalje bolji izbor od vecine toga o cemu se diskutovalo.

Zaboravih jedan noviji njihov zvucnik koji je bio nov negde oko 1500eur,zvao se Monitor Wood.Nadsvirao je na jednom hifiles sajmu i 2-3 puta skuplju konkurenciju.Doduse uz neverovatno dobar ostatak sistema.Neki njihovi bas,bas skupi modeli jako su se lose proveli u takvom (AR) okruzenju.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ima tu jos jedna stvar koju ljudi precesto zanemaruju ili jednostavno ne razumeju fiziku problema.

Male kutije najcesce imaju mid-bass "hump" koji u manjim prostorijama u kojima su room mode-ovi na visim frekvencijama moze da pravi mnogo vec problem nego sa ozbiljnim floorstander-om.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...