Jump to content


Koji strimer do 1500 evra


boskos

Recommended Posts

To što ti izlazi su informacije iz Google keša, jer ne postoji oznaka "In stock" ni u mobilnoj ni u desktop verziji sajta, postoji samo mogućnost da se pošalje upit za stanje lagera, ne može da se poruči, dok svi važeći modeli mogu. Imaju i druge Auralic modele na sajtu koji se takođe više ne proizvode, pa samo mislim da im je sajt neažuran...

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Zexx said:

To što ti izlazi su informacije iz Google keša, jer ne postoji oznaka "In stock" ni u mobilnoj ni u desktop verziji sajta, postoji samo mogućnost da se pošalje upit za stanje lagera, ne može da se poruči, dok svi važeći modeli mogu. Imaju i druge Auralic modele na sajtu koji se takođe više ne proizvode, pa samo mislim da im je sajt neažuran...

zato sam se i ogradio sa "valjda".

Na kraju krajeva nisam ja taj koji kupuje strimer samo pokušavam da pomognem.

Link to comment
Share on other sites

Ali taj nad ima bluOS, ako sam se necega nacitao onda sam se nacitao pohvala za taj os. 
doduse, citao sam da su pojacala sa MDC BluOS 2 bagoviti, ali sam to vezivao za module... 

ne znam. Taj nad 658 nema upnp a ti mi rece da trazim sa :D

ja sam u startu hteo da uzmem M10, ali mi se cini da se trziste za strimere jos uvek otvara pa sam se presaltao na klasicno pjacalo + strimer. Citah da je taj Dirac fantazija.

jel neko od vas slusao Moon neo mind 2?

Link to comment
Share on other sites

On 16.7.2020. at 11:15, boskos said:

@cceda reci mi kada ubodes hdd od 1.5 tb, koliko brzo ocita sve? Koliko je laka pretraga po hddu?

>Ja trenutno koristim jedan od nas-ova koji ima 1,5Tb./7200 i oko terabajt i nesto muzike. Nas-ovi verovatno imaju u sebi data file koji N851 cita i za to mu je potrebno ne vise od 10s. Usb hdd 750gb.7200 sam odavno testirao i vreme je bilo relativno slicno ne vise od 10-15s. testirao sam vise Usb 3.0 hdd ali sam od odustao jer nisu imali spin down opciju pa sam odustao od te opcje konekcijje preko usb-a a i sam NAS vidi vise uredjaja u kuci sto je odlicna opcija.

>Imam i jos jedno prakticno pitanje - koliko se greje? Polica je na 13.7cm, tako da ostaje samo 2cm viska. Mogu da otvorim zadnju stranu ako treba. Sta mislis? 

>Nema poretbe za brigu bude topao posle vise sati rada ali to je nezmerljivo, meni stoji u zatvorenoj polici ispod jos jedne komponenente vec vise godina.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Infidel said:

Slažem se, pogotovo sada.
Čini mi se da su ovi polovni aries-i dobar izbor, jedino je dodatni trošak iphone/ipad, pošto samo imaju ios app.

Auralic je OpenHome i UPnP/DLNA kompatibilan, može da radi sa gomilom drugih kontrolnih aplikacija.

Link to comment
Share on other sites

Polovni uredjaji, tzv. digitalija vrlo brzo padnu na 50% od cene.Neki proizvodjaci daju 5 godina garancije,tako da su jos u garanciji.Ako se ide na polovno u tom budzetu se moze kupiti i Linn streamer,njima se lako upravlja sa telefona,ne mora da je iphone.Streameri mahom nisu gabaritni uredjaji pa shipping nije prevelik.Veci problem je shipping u vreme pandemije,mada DHL radi.Upravo nesto stiglo iz USA za 9 dana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...