Jump to content


Koji strimer do 1500 evra


boskos

Recommended Posts

Molim te, Da li bi bio ljibazan da nas ne zasipas bespotrebno linkovima oglasa sa Njuslala?

prvo, imamo i mi ovde internet i znamo za pomenuti portal.

drugo, ima Pioneer N i kod nas 

https://www.kupujemprodajem.com/audio/search.php?action=list&data[ad_kind]=goods&data[category_id]=1&submit[search]=Traži&dummy=name&data[keywords]=Pioneer+n

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, Sonichammer said:

Molim te, Da li bi bio ljibazan da nas ne zasipas bespotrebno linkovima oglasa sa Njuslala?

prvo, imamo i mi ovde internet i znamo za pomenuti portal.

drugo, ima Pioneer N i kod nas 

https://www.kupujemprodajem.com/audio/search.php?action=list&data[ad_kind]=goods&data[category_id]=1&submit[search]=Traži&dummy=name&data[keywords]=Pioneer+n

Ne vidim razloga uvređenosti...

Kao prvo oglas koji sam postavio je upola cijene nego kod vas, relativno dobra prilika.

Kao drugo, hr oglase mnogi rijetko gledaju i pretražuju jer smatraju da je to teško dobavljivo, ali istina je da jako puno ljudi kupuju komponente u hr zbog dobre ponude i voze u srbiju. I ja sam osobno pomogao mnogima sa ovog foruma da dođu do komponenata koje su bile zanimljive za kupnju.

Link to comment
Share on other sites

@Dacho i @Sonichammer, mislim da nije bespotrebno.

Drago mi je što ima i kod nas i kod njih. Eto ti zdrave konkurencije.

Suprotno nekim verovanjima, Hrvatska i Srbija su dosta blizu jedna drugoj, a i Bosna. U Hrvatsku je otišao jedan od dva moja Stabija a Garrard 401 je došao iz Banjaluke.

Samo napred!

Edit: Dacho me pretekao.

Link to comment
Share on other sites

30 minuta ranije, Dacho said:

Ne vidim razloga uvređenosti...

Kao prvo oglas koji sam postavio je upola cijene nego kod vas, relativno dobra prilika.

Kao drugo, hr oglase mnogi rijetko gledaju i pretražuju jer smatraju da je to teško dobavljivo, ali istina je da jako puno ljudi kupuju komponente u hr zbog dobre ponude i voze u srbiju. I ja sam osobno pomogao mnogima sa ovog foruma da dođu do komponenata koje su bile zanimljive za kupnju.

Iz Hr kao iz bilo koje druge zemlje je roba dobavljiva ali nije jeftino ako se ide legalnim tokovima koji ovezbedjuju garanciju i druge benefite.

Ako pricamo o svercu nove ili polovne robe onda je to druga prica koja ima svoju tamnu stranu.
 

znam coveka koji je pre godinu dana kupio uredjaj iz Hrvatske.

Obecanu garanciju sa kojom btw moze zadnjicu da obrise, jos nije dobio!

kao sto rekoh, internet imamo, za Njuskalo znamo, ne vidim sta nije jasno?

Link to comment
Share on other sites

Ja, Delijo u pokusaju, vise volim Srbiju od profita.
Da si pravi kao sto nisi, ti bi me razumeo i ne bi slovo “V” gurao gde mu mesto nije.

vise mene zuljaju “sitne duse” koje bi zbog licnog intetesa sve pod noge bacili. Na zalost moju, takvih ne manjka.

 Salji Daco “prijatelju”, salji!

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Sonichammer said:

Molim te, Da li bi bio ljibazan da nas ne zasipas bespotrebno linkovima oglasa sa Njuslala?

Nema razloga da se ne postavljaju linkovi iz bilo kog kraja sveta.

1 sat ranije, Sonichammer said:

Novac potrosen ovde ostaje ovde . Bolje da od toga benefit ima Srbija a ne neka druga drzava.

Ovde smo zbog hi-fija a ne zbog makroekonomije.

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Willi Studer said:

Nema razloga da se ne postavljaju linkovi iz bilo kog kraja sveta.

Ok je to u nekom smislu "van konteksta", moze i hifishark da se koristi, to je "najpostenije", samo ne vidim onda neku "upotrebnu vrednost" ovakvih tema.

U konkretnom slucaju, ako neko nije obavesten, zbog covid19 smo na "crnoj listi" pa nisam siguran da su nasi gradjani u stanju da prenesu van zemlje ni svoju zadnjicu a kamo li da donesu uredjaj.

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, Aleksandar75 said:

U konkretnom slucaju, ako neko nije obavesten, zbog covid19 smo na "crnoj listi" pa nisam siguran da su nasi gradjani u stanju da prenesu van zemlje ni svoju zadnjicu a kamo li da donesu uredjaj.

Zašto bismo ovde na forumu uopšte brinuli kako će neko da prenese uređaj?

Link to comment
Share on other sites

33 minuta ranije, Sonichammer said:

Ja, Delijo u pokusaju, vise volim Srbiju od profita.
Da si pravi kao sto nisi, ti bi me razumeo i ne bi slovo “V” gurao gde mu mesto nije.

vise mene zuljaju “sitne duse” koje bi zbog licnog intetesa sve pod noge bacili. Na zalost moju takvih, ne manjka.

 Salji Daco “prijatelju”, salji!

Ako sam Delija, to ne znaci da treba da budem nacionalista. To nisam i nikad necu biti ;) Patriota (veliko) DA - nacionalista ne. Ja ne branim nikom da bude nacionalista, ali zna se i vreme i mesto za tako nesto - a internacionalni forum nije mesto za to.

I da - ovo nije S od Srbije kakva treba da bude sa ovom gamadi na celu. 

 

A "sitne duse" se lako (samo)prepoznaju.

Link to comment
Share on other sites

13 minuta ranije, Willi Studer said:

Zašto bismo ovde na forumu uopšte brinuli kako će neko da prenese uređaj?

Obicni clanovi verovatno ne treba o tome da brinu verovatno ali ako vec daministracija insistira npr na zabrani piraterije jer je nezakonita, zasto isti stav nema prema temama o svercu i izbegavanju poreza i sl sto je takodje protivzakonoto?

Ili se zakon promenio a ja o tome nisam obavesten?

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, Delija said:

Ako sam Delija, to ne znaci da treba da budem nacionalista. To nisam i nikad necu biti ;) Patriota da - nacionalista ne.

A "sitne duse" se lako (samo)prepoznaju.

Vidim da jesu i to je dobro.

Takodje informisi se malo o korenu reci i znacenju “nacionalista”.

To sto si verovatno mislio a nisi rekao je “sovinista”.

Pravi Delija se sa imenom svoje zemlje nikad ne bi sprdao. Daleko si ti od Delije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...