Jump to content


Nabavka zvučnika i pojačala


John

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jesam, platio jace i zvucnike i pojacalo nema sta, ali sam gledao da uzmem koriscene kao licne uredjaje, sto i jesam, pojacalo jednu ogrebotinu nema, daljinac u kesi i dalje...zvucnici takodje u bas dobrom stanju. Sve mi je bilo na kilometar bukvalno, nisam presao 5km...vise para, manje cimanja...ali zaista sam zadovoljan:D to je najbitnije!

Link to comment
Share on other sites

Vidi, ako ti srce kaže "to je to" onda si odabrao pravu stvar. Još kad povežeš, pustiš muziku, videćeš da uopšte ne treba da se pitaš da li si mogao nešto drugo za iste pare, da li si mogao još da dodaš itd. 

Napravio si dobar "template" pa ćeš lako vremenom da radiš upgrade. Tako su svi počeli. 

Uživaj u muzici, to je najbitnije. 

Link to comment
Share on other sites

26 minuta ranije, Delija said:

Da. Za tu cifru je cesto mogao da se pazari HK680, koji je daleko ozbiljniji.

Ma najbitnije da ga to sve sluzi kako treba.

To "često" je u realnosti više jednom u godinu ipo dana se pojavi i ode za 5 dana... pa ko nahvata. Kao što sam ja prodao HK6500 za 75€ a posle mesecima nalećem samo za 100+. 

Takve kupovine lakše idu kad već jednom imaš nešto pa loviš neobavezno neki upgrade. Kad se kupuje prvi sistem u želji, nema leba od tih dilova...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dragan Penev said:

Vidi, ako ti srce kaže "to je to" onda si odabrao pravu stvar. Još kad povežeš, pustiš muziku, videćeš da uopšte ne treba da se pitaš da li si mogao nešto drugo za iste pare, da li si mogao još da dodaš itd. 

Napravio si dobar "template" pa ćeš lako vremenom da radiš upgrade. Tako su svi počeli. 

Uživaj u muzici, to je najbitnije. 

Hvala! Apsolutno sam zadovoljan sa odabirom:D Uzivam, nadogradicu ako me nesto smori i to je to..

Link to comment
Share on other sites

@Delija čovek je već premašio svoj početni budžet i mislim da samo treba da bude zadvoljan sa tim što je kupio. Ljudi koji imaju jednu komponentu koja košta više nego duplo od celog ovog sistema koji je sklopljen to neće ni razumeti niti treba da se trude. Naše je da pomognemo koliko možemo i da budemo realni.

Ponuđene su mu opcije u okviru budžeta, on je neke predloge prihvatio, odabrao je ono što može da priušti trenutno.

@John javi kakvi su utisci za sistem, da ne tupimo previše. Ako budeš raspoložen, daću ti na probu moje DAC-ove, pa čisto uporedi.

Link to comment
Share on other sites

On 7/27/2020 at 10:42 AM, Dragan Penev said:

@Delija čovek je već premašio svoj početni budžet i mislim da samo treba da bude zadvoljan sa tim što je kupio. Ljudi koji imaju jednu komponentu koja košta više nego duplo od celog ovog sistema koji je sklopljen to neće ni razumeti niti treba da se trude. Naše je da pomognemo koliko možemo i da budemo realni.

Ponuđene su mu opcije u okviru budžeta, on je neke predloge prihvatio, odabrao je ono što može da priušti trenutno.

@John javi kakvi su utisci za sistem, da ne tupimo previše. Ako budeš raspoložen, daću ti na probu moje DAC-ove, pa čisto uporedi.

Sve top:D intezivno ga arcim! Hvala, zasto da ne, prvo da se priviknem na ovaj svoj pa cu onda da testiram druge:D

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...