Jump to content


Nabavka zvučnika i pojačala


John

Recommended Posts

2 minutes ago, Body said:

Za to pojačalo da daš 150 evra je smešno možeš bolje pojačalo za te pare da uzmeš a i za manje pare, drugo dilema izmedju Jamo i Canton kao da se dvoumiš izmedju Lade i Opela tako da se ne cimaš bez potrebe 

Zato sam se i obratio ovde, da me ne prevedu zednog preko vode. Znaci ako se taj Canton lepo cujem da ne oklevam i razmisljam i uzmem njega. Da li mi mozes preporuciti neko pojacalo u tom cenovnom oko rangu, oko 150 evra, koje je po tebi ok?

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 hours ago, Body said:

Evo ti predlog za zvučnike i link za prezentaciju istih od strane nekog rusa.

https://www.kupujemprodajem.com/audio/zvucnici/heco-music-style-900/oglas/96993043?filter_id=758814114  

 

Veliko hvala na angazovanju, sigurno cu da vidim taj NAD, i ako bude ok uzecu njega. Sto se zvucnika tice, vidim na slici naprsnuce kod ovog levog, da li ce to da utice na kvalitet? Koliki je to problem zapravo?

hvlaaa

Link to comment
Share on other sites

Ja imam Heco i Nad kombinaciju i to svira za sve pare, poslušaj me nećeš se razočarati kupi Nad i sa njim idi spoj na ove Heco koji su iz 2018 godine i još prelepi u beloj boji pa ako ti se ne svidjaju zvučnici kupi druge al nikako Engleze to ti se ne bi dopalo

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Body said:

Ja imam Heco i Nad kombinaciju i to svira za sve pare, poslušaj me nećeš se razočarati kupi Nad i sa njim idi spoj na ove Heco koji su iz 2018 godine i još prelepi u beloj boji pa ako ti se ne svidjaju zvučnici kupi druge al nikako Engleze to ti se ne bi dopalo

ubedio si me, idem sutra to da resim pa se javljam:D Treba da uzmem i kablove, jer naravno nista nemam:D Da odem u 4audio i trazim neke pristojne kablove? 

 

hvala

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na pomoci!!!

Danas cu da prelomim, mogu da probam oba pojacala, mada, ne znam koliko mi to znaci s obzirom da cu tek nakon sto kupim pojacalo ici zvucnike da probam.

@Body jesi i dalje za NAD pre ostalog pomenutog?:D

 

Ovaj HK6500 bi mogao biti dobar odnos cene i kvaliteta..

Link to comment
Share on other sites

On 12.7.2020. at 21:48, Body said:

Za to pojačalo da daš 150 evra je smešno možeš bolje pojačalo za te pare da uzmeš a i za manje pare, drugo dilema izmedju Jamo i Canton kao da se dvoumiš izmedju Lade i Opela tako da se ne cimaš bez potrebe 

 

On 12.7.2020. at 23:49, Body said:

Koje bi bile konkretno prednosti ovog NAD-a, ili NAD-a 350, u odnosu na gore pomenuti Denon 1060-A?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Delija said:

I taj Denon je samo jos jedno prosecno pojacalo staro skoro 30 godina.

 

Da je PMA-2000 pa da pricamo...

I HK 6500 je staro pojacalo 30 godina:D Sta se uopste i moze uzeti za 150 evra a da je kvaitetno, tesko da cu za 150 kupiti nesto sto vredi 500:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...