Jump to content


INNUOS


Thecoki

Recommended Posts

Svaki moj post koji je napisan je iz ličnog iskustva ma kakvo ono bilo.Nisam kao većina koja čita i loše prevodi strane tekstove.To što neko ne može da podnese što sam se za 8 meseci susreo sa više uredjaja nego ti isti u celom životu ,to nije moj problem.Kompleksi se leče!!!


 

Link to comment
Share on other sites

A, bre, dabre :)

Ne budi na kraj srca. Sluh se trenira i potrebno je vreme i mnogo iskustva za ovaj sport. Jednostavno si jako brzo preleteo od samog pocetka do reclocker-a koji je na tom celom putu neka krajnja finesa kojom se ne bavi ni jedan promil najiskusnijih.

Sto te cudi to sto je neko sumnjicav zbog toga? A pogotovo ne vidim kakve to veze ima sa "kompleksima".

 

Link to comment
Share on other sites

@Delija

Niko nije na kraj srca,nisu ni kobre ni dabre.

Nije meni uopšte problem što je neko sumnjičav ili protiv mojih stavova.Ja iznesem svoje viđenje  i to je to kome se svidi kome ne,ali ne može neki umišljeni audiofil da daje zaklučak na osnovu svojih frustracija i to veoma ima veze sa kompleksima(ne odnosi se na Vas).Da li je  zabranjeno nekom početniku da dodje situaciju da proba urađaje koju više klase  i iznese svoje mišljenje?

Sve razumem da je potrebno iskustvo da se uđe u finese da bi se sklopio dobar audiofilski sistem.Što se tiče sluha njega imaš ili ne.

Link to comment
Share on other sites

17 sati ranije, Thecoki said:

... ali čisto sumjam da neki Grk može da mu priđe.

Never ever underestimate Grke ako ih nisi cuo (nemam nista sa njima nit nesto volem da idem u Grcku) jer je njihov poveci USB reclocker brutalan (znam, cuo, video u mnogim  povecim sistemima i cekam da ga ubacim kod mene u server - posto moze da stane jelte) 

https://ideonaudio.com/product/3r-master-time/ 

A ako bas hoces da se izivljavas i imas veliki visak sredstava na racunu i veliku CDteku moze i ovo pa da reclockuje i USB i spdif 

https://ideonaudio.com/product/absolute-time/

Budite mi dobri i veseli

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Sto te cudi to sto je neko sumnjicav

Zato što nema potrebe za tim!

Ne možemo biti svi: pametni, lepi, obrazovani, bogati, sa dobrim sluhom, iskustvom ....... ali i mi treba da "živimo".

Da li treba da nam se kaže da smo takvi-neadekvatni nečijem promisljanju, čak i ako smo takvi?

Mislim da ne treba.

Ne bih rekao da je to poanta komunikacije.

Naprotiv, mi takvi izgleda da volimo da čitamo postove nama sličnih i to uz veliko zadovoljstvo.

Možda bi, zbog toga,neko trebalo da otvori "forum" za nas takve, mada to verovatno ne bi bio uspešan potez jer su kroz istoriju neki to probali, hvala bogu neuspešno.

Inkluzija je u modi.

 

Gospodine Delija ovo sto sam napisao ne odnosi se na Vas ni na koji način.

Naprotiv.

Izvinjavam se sto sam Izvukao iz konteksta (u "dobrom" tablodnom stilu) deo Vašeg posta jer mi je bio samo "zgodan" da ga citiram i da kažem ovo sto sam rekao.

Vaš post nije zlonameran I upravo je onakav kakav i treba da bude.

Ukazali ste na značaj jednog od mogućih segmenata sistema što se od Vas kao od znalca sa pravom i ocekuje, jer je cilj svakoga od nas (nadam se) da kroz diskusiju na forumu, unapredi sebe.

Meni jeste, i Vaše stavove sam uvek doživljavao kao savet a ne kao kritiku u čiju sam se dobronamernost uverio X puta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minuta ranije, golum said:

Never ever underestimate Grke ako ih nisi cuo (nemam nista sa njima nit nesto volem da idem u Grcku) jer je njihov poveci USB reclocker brutalan (znam, cuo, video u mnogim  povecim sistemima i cekam da ga ubacim kod mene u server - posto moze da stane jelte) 

https://ideonaudio.com/product/3r-master-time/ 

Кол'ко нофаца? Питам за друга :D

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, dajte jos opisa i dobrih reviewa iz prve ruke, mene zivo zabole tuki da li se neko registrovao pre godinu dana, pa preleteo x i y sprava za kratko vreme, stekao iskustvo  i imao sta da napise. 

Sluh, sluh se stekne rodjenjem a dovodio se do savrsenstva stalnim treniranjem, kao i svaki sportista koji ima pocetni dar za neki sport, a ostalih 90 posto uspeha je zahvaljujuci treningu.... niko ne moze nekome da udje u glavu i da zna sta misli, slusa, razmislja..... 

Samo opusteno, just relax! 

Link to comment
Share on other sites

@zeljko1974Nema dobrih recenzija iz prve ruke,sve sami pametnjakovići bogom dani koji su popil svi pamet sveta ovog sveta.Smeta im što sam napisao svoje viđenje jednog ili više uređaja koje sam imao priliku da čujem ili neko vreme i posedujem.Verovatno smeta i to što nisam tražio dozvolu od dotične audiofilske gospode za moje postove.

Svaka čast nekolicini koje neću da sada nabrajam,uvek voljni da daju savet ili kritiku .Ovi ostalji pljuvači.....

Naravno da je samo opušteno:D

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, dj.nik said:

I šta, svaki koji se registruje na forum je veliki sluhista pa treba slobodno da blebeće o phantastičnom zvuku i spravama? Hau jes no.

PS kod nas se engleska reč 'review' lepo kaže 'recenzija'.

Svako ce se dokazati kvalitetom svog pisanija, sujeta and ego jeste veliki problem na ovim prostorima. Unistava nas polako ali sigurno. 

Ovo je ipak forum, i na njemu treba da vlada opustena atmosfera, da ne kazem drugarska.... Slusanje muzike uz pricu i opustenu atmosferu je ipak svima nama prioritet, osim ako neko ne nalazi korist u celoj ovoj forumskoj zajednici. 

Ja sam ovde zbog ugodnog i prijatnog druzenja, atmosfere, mnogo korisnih saveta i lepih recenzija. 

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, Thecoki said:

@zeljko1974Nema dobrih recenzija iz prve ruke,sve sami pametnjakovići bogom dani koji su popil svi pamet sveta ovog sveta.Smeta im što sam napisao svoje viđenje jednog ili više uređaja koje sam imao priliku da čujem ili neko vreme i posedujem.Verovatno smeta i to što nisam tražio dozvolu od dotične audiofilske gospode za moje postove.

 

Smeta im što sada imaš skuplji sistem od njihovog.Mošda za par godina sada nikako.

Sujeta je čudna stvar.B)

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Sonichammer said:

Smeta im i sto ne zove “drugare” da mu kazu kako mu sistem svira nego ima “hrabrosti” da sud o kvalitetu svog sistema donese sam.

Посебна врста аудиоФила са 3 пара ушеса? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...