Jump to content


Tesla Nzc 420


Jan96

Recommended Posts

Ovo je recimo solidnija opcija, ali je korišćena igla, pa se nikad ne zna. Isti prodavac prodaje i novu originalnu OM20 iglu pa bi kupovinom obe imao mir na druži rok.

Ne kažem da je najbolje rešenje za tvoj slučaj, samo javljam i zbog nekog drugog ako tako nešto traži. Slučajno naleteh, pa bi eventualno moglo nekoga da zainima.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Father said:

Ovo je recimo solidnija opcija, ali je korišćena igla, pa se nikad ne zna. Isti prodavac prodaje i novu originalnu OM20 iglu pa bi kupovinom obe imao mir na druži rok.

Ne kažem da je najbolje rešenje za tvoj slučaj, samo javljam i zbog nekog drugog ako tako nešto traži. Slučajno naleteh, pa bi eventualno moglo nekoga da zainima.

U svalom slučaju hvala na svemu, odlučio sam se za ortofon om5e ili možda super om5e, direkto sa njihovog sajta da poručim.

Link to comment
Share on other sites

Bez ljutnje, ali nekako ne vidim smisao ugradnje zvučnice koja je skuplja od celog uređaja, niti zvučnica može optimalno da se podesi, niti eventualna razlika može da se čuje. Mislim da će i najjeftinija Audio Technica sa KP za 38e da završi posao.

Link to comment
Share on other sites

U pretrazi na ovu temu naišao sam i na headshellove za ovu ručicu, pa je sa njima moguće i dodatno podešavanje, ako se želi otići dalje. Na početku sam preporučio originalnu glavu i iglu kao najoptimalnije rešenje ne ulazeći u obrazloženje oko geometrija svake glave koja ih prati.

I dalje mislim da će originalna glava+igla najbolje gađati geometriju ručke i bolje pratiti brazdu od biločega drugog.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...