Jump to content


Povezivanje pojacala sa laptopom + internet stream


lukkov

Recommended Posts

Tako je. Inače chromecast je puno bolji audio prenos od Blutootha i Airplay. Zbog toga sam i preporučio Nad C338, da je nhega kupuo imao bi bolje pojačalo i nebi morao sad da razmišlja o Dac, strimeru, kablovima,..., koji će zauzeti duplo više mjesta na stolu.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

@Koma E pa koliko sam video po komentarima kad se poveze optickim kablom na dac skroz je okej, kad isprobam javljam utiske :) 

@zek da da, mislio sam na prikljucak na uredjaju, mozda se nisam lepo izrazio

@Engine pa pravo da ti kazem sad kad se presaberem taj nad bi verovatno i bio bolji izbor, ne bih morao da se cimam oko strimovanja, ali sta da se radi na greskama se uci... Ali mislim da je i denon jako dobro pojacalo za ono sto meni treba, a chromecast cu u krajnjem slucaju zalepiti za poledjinu stola pa se nece ni videti :D A dodatni dac bi mi svakako trebao kako bih povezao laptop, ni nad nema usb ulaz

@Dragan Penev Moze naravno, slazem se, ali eto imam u glavi nesto sto sam zamislio pa bih pokusao i da sklopim, videcemo da li ce uspeti :) 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...