Jump to content


Kupovina pasivnih zvučnika


džonibigud

Recommended Posts

Poštovane kolege, 

Potreban mi je savet oko kupovine pasivnog/pasivnih  zvučnika za telefon. Telefon je Huawei  i30 pro. Na njemu je instalirana aplikacija Tidal preko koje često slušam muziku. Slušanje preko slušalica ponekad ume da bude zamorno, zato sam osetio potrebu za kupovinom ovakvako nečeg. Evo kriterijuma za kupovinu 

1. Razni žanrovi muzike, od klasike do roka samo ne ono što sluša... se ispod šatre i na ibarskoj magistrali

2. Soba veličine varirajuće, tj. neće se slušati uvek u istoj sobi

3. Postavljanje predmetnog zvučnika na klub sto ili trpezarijski sto ili ispred ogledala u kupatilu

4. U planu slušanje i u dvorištu, retko ali eto

5. Budžet, maksimalno do 23 evra

6. Boja, uočljiva prirodna

Evo nekoliko modela na zabeleženim fotografijama. Snimke sa YT gde su ovi modeli testirani i međusobno upoređeni ću postaviti da i vi uporedite ali samo na lični zahtev. 

Unapred Vam hvala na pomoći u odabiru. 

 

 

s-l600.jpg

819FAJrv6BL._SL1500_.jpg

s-l300.jpg

uach-smartphone-speaker-wooden-dock-docking-station-for-iphone-samsung-passive-speaker12-600x372.jpg

e574341c-fb61-45e1-8703-a9d3154b3049.jpg

363-001.jpg

Link to comment
Share on other sites

Molim kolege koje nemaju koristan savet da se uzdrže i zaobiđu ovu temu. Pri tom prvenstveno mislim na one koji su udruženi u određene klanove koji su protiv oživljavanja svetske privrede, visokog standarda u zemljama evrope gde je hladno i korišćenja drveta kao plemenitog prirodnog materijala... Hvala Vam na razumevanju. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...