Jump to content


Harman Kardon avr51 surround reciver


Aca509

Recommended Posts

Pozdrav imam navedeni reciver i 4 kutije jamo e350 povezane na izlaze na 8 oma i 2 heco interior 330s povezane na izlaze na 4 oma kada pustim muziku ili film automatski se uključuje surround u meniju i mogu samo da menjam modove kao što su movie,music itd a kad isključim surround onda se čuju samo ove jamo e350 kutije u stereo režimu,ja bih želeo ako je nekako moguće da se sve kutije čuju u stereo režimu dakle i ove heco što imam da li je to moguće podesiti nekako hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

Bio bih vam zahvalan ako neko može da mi pomogne u vezi toga odnosno ako zna neko rešenje kako bi mogle sve kutije da reprodukuju u stereo varijanti jer 99 posto vremena koristim za slušanje muzike a ne za gledanje filmova

Link to comment
Share on other sites

Probao sam sve ali kad bude surround off onda ne rade ove Heco kutije, inače one su stavljene na rear speakers jer ti izlazi su mi na 4 oma,ove Jamo kutije su mi na 8 oma i na front speakers su postavljene.U manualu piše da kad se aktiviraju rear speakers I front automatski se uključuje surround, problem je što kad ga ja ručno isključim te kutije se ne čuju već samo front speakers,sto znači da reciver ne dozvoljava njihov rad u stereo modu,e sad ja bih voleo da pustim sve u stereo modu da budu ako je moguće na bilo koji način,ako je neko imao iskustva sa time voleo bih da mi pomogne bio bih mi veoma zahvalan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...