Jump to content


Audio-Technica ATH-M50x Slušalice


Dragan Penev

Recommended Posts

Ja imam 40x. Jako sam zadovoljan.:) Nisam se nešto naprobo slušalica. Pre mnogo godina imao sam Koss K6 ili tako nekako. Sada na žalost više slušam sa slušalicama. Nisam zadovoljan sa zvučnicima a imam i ukućane koji čuju kad komarcu trokira levo krilo.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi se jako prijatno iznenadio kada bi i mao prilike da poslusas Audio-Technica MSR7 model.

Veoma cesto ljudi biraju bas izmedju M50x i MSR7 (slican cenovni rang, a ista "filozofija" zvuka), i uglavnom uzimaju MSR7. Ne bez razloga.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Ljuba video sam tvoj oglas. Imao sam prilike da probam AKG koji prodaješ, nisu mi legle. Nešto im nedostaje u zvuku i nisu mi legle na uši uopšte. Jbg... moj subjektivni utisak. A vidim da se mnogi kunu u njih da su odličan izbor za te novce.

 

@tsuyoshi nemam prilike da probam nijedan model od ova dva, tako da ćemo videti šta i kako. Ne žuri se nigde meni. ;)

Link to comment
Share on other sites

Imam M50, razlika je valjda samo u odvojivom kablu i malo kvalitetnijim jastučićima kod M50x, inače zvučno su iste.

Kad sam svojevremeno birao slušalice, probao sam ih uporedo sa još tri komada nekih drugih koje su u sličnom cenovnom rangu, a bile su u radnji (Koss, Senn i ne znam šta još). Uopšte nije bila teška odluka. Ni najmanje.

U pokretu ih bodem u telefon i to je ok, a kod kuće u Marantz SA8005 i to je još više ok. Iskreno, nisam nikad probao pomenute MSR7, ali ni ovima stvarno nemam šta da prigovorim.

Link to comment
Share on other sites

M50x i akg550mk3 su mi isto opcije, ali dt-770pro 80 su prvi pik. Po opisima udobnije za duze nosenje sto mi je jako bitno, imaju puniji bas i topliji zvuk.  Dac je tr-amp, neverovatno koliko su uz njega "procvetale" hyperx cloud II, kao da nisu iste slusalice, pa ocekujem da ce tu toplinu i punocu zvuka jos vise dodati na dt770.

Nadam se da cu moci neki od ova 3 modela da probam sa svojim dac-om pre kupovine, dzaba svi opisi ako mi se zvuk ne svidja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...