Jump to content


KONCERTI [najave, desavanja ...]


Pirate

Recommended Posts

Pored toga sto je ime romskog naselja gde je Kusta snimao "Dom za veÅ¡anje", Å¡utka je takoÄ‘e faza divljanja u publici na koncertima, pri kojem na nekom delu pesme koji je po svojem razularenom karakteru k'o stvoren za ovu pojavu, (dupli bas-bubanj na 280bpm i dž-dž-dž gitarska distorzija na 560) publika uleće u opÅ¡te ludilo i transcedenciju u nebeska Å¡utirajuća bića, koja izražavaju bliskost jedni drugima mahnitim meÄ‘usobnim Å¡utiranjem martinkama i sliÄnom tvrdodjonastom obućom. Jedino pravilo u Å¡utci je - nema ljutnje. :D :D :D

Vukajlija :order

Koncert "KUD Idijoti" u Nisu 1990. god na Elektronskom. Mislim da je dosla kompletna prva postava sticenika KP doma. Svi obrijanih glava, u martinkama i fajerkama. Toliko krvi u zivotu nisam video. Pod je mermerni. Naravno niko se nije ljutio:-D

Link to comment
Share on other sites

Koncert "KUD Idijoti" u Nisu 1990. god na Elektronskom. Mislim da je dosla kompletna prva postava sticenika KP doma. Svi obrijanih glava, u martinkama i fajerkama. Toliko krvi u zivotu nisam video. Pod je mermerni. Naravno niko se nije ljutio:-D

Propustio sam taj koncert Idijota, ali gledao neke druge u tom klubu.

Mesto je kao stvoreno za povređivanje: mermer, stepenište, staklo... Kao Nakatomi zgrada za Meklejna.

Link to comment
Share on other sites

U petak veÄe (28. dec proÅ¡le godine) u okupiranim prostorijama neke propale socijalistiÄke tvrtke, u krugu gde je i bivÅ¡i Beko, svirao je Repetitor, a kao predgrupa, ili lepÅ¡e - podrÅ¡ka, nastupile su i Ljudske potrebe.

Pored ovakvih slikovitih izveštaja, više neću morati da se mrdam iz kuće! Hvala :thumbsup2:xmas

C Ðовым годом!

evo vidim da je bujodrag najavio svirku za petak, pa eto možda prilike da se vidimo i da upoznam one koje do sada nisam

E pa stvarno krajnje je vreme :crno-na-belo

Link to comment
Share on other sites

Evo, da, ipak, najavim i ovde.

Moj mega popularni i ultra uspešni bend Sunburst će svirati u klubu Fest, u Zemunu, u petak, 04.01.13.

Pa, je l' te, svratite, ako nemate pametnija posla.

Srećna vam nova godina i veselo vam bilo.

Znachi... Bujodrag lupeta ovde, ali i lupa u bubanj za sve pare.

Znachi...Najbolji je u bendu, ako izuzmemo PiDžeja (koji je stvarno najbolji, ali koji nije punopravni Älan, pa se ne važi).

Znachi...Zrelo je!

Da menja bend.

Da ga tata furne iz kuće, makar i na furdinu bubnjarsku akademiju.

Znachi...prijatno veÄe u zemunskom Fest klubu u kome, pored rasvete radi i grejanje, a bogami i ventilacija.

U toaletu nema tekuće vode, osim one koju sami proizvodite (harkonendinapustinjskoodelo).

Zato ima crteža na zidovima.

Znachi...Altamira.

Bilo je i zgodnih cica.

Mlađih.

Znachi...Otišao sam kući sam i pokisao.

Dobro, ne baš sasvim sam.

Znachi...Sa virusom.

I skalpom Bruna Langera.

http://www.youtube.com/watch?v=NPNCV28tEqE

poz za ekipu sa foruma

Link to comment
Share on other sites

...ako izuzmemo PiDžeja (koji nije punopravni Älan, pa se ne važi).

Pera%20Joe.jpg

According to Buja, PeeJay je regularni Älan benda! TaÄnije, mnogih bendova. NajtaÄnije, svih bendova. Izgleda da mora da bude tako - sindikat je tvrd u sprovoÄ‘enju propisa "no PJ no play" :crno-na-belo Dok se taj neobiÄni propis ne promeni, ljubitelji usne harmonike će imati svojih 5(000) minuta :heat

Ako si nama preneo virus, neka ti PJ svira ÄurÄ‘evdan pod prozorom :evil:

Bruno%20Langer.jpg

Bruna smo odveli na gajbu i svirao nam je "PloÄe su pola-pola, ali ti ostavljam sve" na Skvajeru. Uta-ta :xmas

p.s. samo da nisi PJ-u preneo virus - to bi oznaÄilo moratorijum klupskih svirki do daljeg :wave2

Link to comment
Share on other sites

Auuuuu sinoc bila dobra svirka u Crepaji. Ja , User , Vud i ostala ekipa bili na Rock svirci u Crepaji - Blues Banat caffe. Plus promocija rakije JOVOVACA. Kako se bre nista ne prica kad je pola Kovacice , Debeljace, Banatskog Novog sela i Kacareva bilo u klubu. Pera Dzo - usna harmonika, Nikola - Dzoni, Slavko , Buja razvalishe selo. Trazilo se mesto vise

Bubnjar se tek malo zagrejao 01h posle ponoci

Po zavrsenoj svirci gazdarica iznela KAZAN pasulja , tursiju, ljute papricice :wave2

post-11928-0-90560600-1358077990_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Auuuuu sinoc bila dobra svirka u Crepaji. Ja , User , Vud i ostala ekipa bili na Rock svirci u Crepaji - Blues Banat caffe. Plus promocija rakije JOVOVACA. Kako se bre nista ne prica kad je pola Kovacice , Debeljace, Banatskog Novog sela i Kacareva bilo u klubu. Pera Dzo - usna harmonika, Nikola - Dzoni, Slavko , Buja razvalishe selo. Trazilo se mesto vise

Bubnjar se tek malo zagrejao 01h posle ponoci

Po zavrsenoj svirci gazdarica iznela KAZAN pasulja , tursiju, ljute papricice :wave2

A jel ta svirka bila ono,baš u Crepaji,mislim u centru negde ili na periferiji,gde mozes i u kukuruz kada zagusti

posle JovovaÄe,ako je i od Jove,mnogo je! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...