Jump to content


KONCERTI [najave, desavanja ...]


Pirate

Recommended Posts

I za mnogo mlađeg ovo ne bi bio lak zalogaj: 3 dana, 3 grada, 3 svirke.

Petak, 25. jun: Massive Attack, Beograd (ocena 3+)

Subota, 26. jun: Rod Stewart, Budapest (ocena 4+)

Nedelja 27. jun: Thorbjorn Risager, Novi Sad (ocena 4+)

Nego, ovaj na fotkama (prvo je bio u žutom, pa u ljubiÄastom i na kraju u ciklama sakou) jako liÄi na jednog Älana foruma bliskog mu po godinama. PogaÄ‘ate?

post-1432-128511096531_thumb.jpg

post-1432-128511096547_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

zasto 3+ za massive, koncert je bio jedan od najboljih ikada u beogradu?

Mora niska ocena zato Å¡to je bilo parkinga, slobodnih mesta u hali, relativno dobrog zvuka bez garažnog prizvuka, priÄe sa bine na naÅ¡em jeziku... :D:banana

Oni natpisi sa Farme su za mene bili vrlo informativnog karaktera - nisam znao kakvi debilizmi pokreću ovaj naš narod:

Ni to nema veze sa muziÄkim dogaÄ‘ajem ali je lepo iÅ¡lo uz pesmu. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mora niska ocena zato Å¡to je bilo parkinga, slobodnih mesta u hali, relativno dobrog zvuka bez garažnog prizvuka, priÄe sa bine na naÅ¡em jeziku... :D:banana

Shvatio si lekciju :roll: ...delom

relativno dobrog zvuka bez garažnog prizvuka

'Garažno' nema veze sa kvalitetom zvuka, produkcije itd... TakoÄ‘e, 'garažno' nije žanrovska odrednica - samo oznaÄava da si stvari uzeo u svoje ruke i predstavlja odmak od korporacijske muzike, glavnih tokova novca, svetlosti MTV pozornice, itd...

Link to comment
Share on other sites

...mada se ne slazem da je bilo bolje.

Možda bih se dao naterati da razmislim o onom "neuporedivo", ali oko redosleda - nipošto.

Anyway, slažemo se da je koncert u Areni bio dobar.

Skroz neupućenom u to Å¡to radi u poslednje vreme, Martina mi je bila razoÄarenje, Äak i u MA delu koncerta. Kao i riba Å¡to je vokalom upropastila poslednju Unfinished Symp.

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno zasto ocenjujete koncerte time da li je bilo mesta za parking, kakav je bio zvuk, itd. :banana

A narocito ne razumem ljude koji dodju na kocert i onda isti snimaju na phone da bi to posle zakacili negde na net :roll:, da li to rade da bi se pokazali kako imaju jezivo dobar fancy phone ili da bi do/po-kazali poznanicima/prijateljima kako su eto i oni bili na koncertu, uf,... :lol:

Ja koncerte ocenjujem samo prema tome koliko puta me prodju zmarci, koliko se puta najezim, ili mi skoro krenu suze na oci tokom koncerta. Osim toga idem na koncerte da dozivim nesto novo, da se iskacem, iznojim, nasmrdim, promuknem, popijem gomilu :D , poduvam gomilu (jos nisu uveli smajlija za to :lol: ), a ne da analiziram, te zvuk onakav, te ekipa ovakva, te parking, itd., ljudi opustite se!

Po meni koncert MA je bio odlican, cak je emotivni dozivljaj bio jaci nego na ThieveryCorp, mada Thievery licno vise slusam.

Poslednji slicno dobar koncert u Beogradu je za mene bio Cave pre 2 godine, narocito kad je za kraj odsvirao Wanted man, a pre toga, pa mozda Spencer 2005 (hvala Del Boy-u sto ga je doveo, pamticemo), ili davno davno kad su u seriji bili Pixies, Fall, Godfathers, i na kraju Gun Club, mada je to bilo pre 20 i vise godina i jedino cega se secam je ozbiljan emotivni atak, a kakav je bio parking, zvuk, ekipa, koje pivo, ......, e pa toga se ne secam, a nije mi ni vazno.

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno zasto ocenjujete koncerte time da li je bilo mesta za parking,

A kako misliš da se opustim, ako sam prešs makinu ostavio pod prozorom neke babe?

Kad pomislim da će babac da zaliva cveće, ili da će maÄka da joj podilkani i kad sklopim oÄi samo vidim saksiju koja se obruÅ¡ava - žmarci me podilaze ceo koncert!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...