Jump to content


KONCERTI [najave, desavanja ...]


Pirate

Recommended Posts

Odlicno.Gledao sam jedan snimak,zvuce sjajno,volim tu virtuoznost na gitari koja samo zvuci lako,a kad se vidi tek postaje jasno koliko je virtuozno.Ja volim jako taj Gipsy Swing, Djanga, Grapelija... vise bi voleo da je bez pevanja,ali ce verovatno biti dobro.Ko peva zlo ne misli, uostalom uvek se prijatno iznenadim kad mi nesto nije potaman u startu.Ana je nase gore list tako da je band odprilike pola pola. Ostale nase muzicare smo vec slusali u dosta bendova na jazz festivalu.Imamo odlicne jazzere,uglavnom Grac skola.

Karte jesu bile pred kraj,ali nadje se uvek.Vrlo popularna cena 500din

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

U subotu, 22. 02. 2020. nastup trija LAVLJI DANI DIMA. Lokacija - okrečeni Eđšeg. Malo avangarde u našem zaseoku, tzv. gradu, Novom(e) Sadu. Termin - 20:21 (tako piše). Među članovima je i kolega Nomimasen. A i da proverimo akustiku.

https://m.facebook.com/Edjsegkulturnastanica/photos/a.1970209229691531/2940953132617131/?type=3&source=48&__tn__=EH-R

 

Pozivam forumaše koji već poznaju slučaj, kao i sve ostale, da sopstvenim telima tretiramo akustiku i doprinesemo muzičkom doživljaju.

Možda će biti i diskova? Ako ne, sve može da se nađe na https://horz.co/releases/

Link to comment
Share on other sites

Nije koncert ali kao da jeste - mjuzikl Kosa, u izvođenju pozorišta mladih iz Novog Sada. Fantastično pevanje, sve vreme sam lovio da li je plejbek, ali bi ipak rekao da je sve uživo. Muzički daleko bolje od Kose u Ateljeu 212 pre x godina, a po meni bolje i od bilo kog drugog mjuzikla koji sam gledao. I u pozorištu na terazijama bude par njih po predstavi da stvarno dobro pevaju, ostali budu osrednji - ipak su najpre glumci pa im ne zameram, ali ovde skoro da nije bilo slabe karike. Prateći bend isto perfektan. Svaka preporuka.

Link to comment
Share on other sites

Setite se  ..jazzeri 

1. Joshua Redman samo srpskim jazzerima svira dve veceri za redom na ovogodisnjoj turneji 19. I 20. Marta.

2. Therence Blanchard 23.april 

Bitef art caffe.

Obojicu sam slusao uzivo,vrhunski muzicari.Nije zgore obnoviti gradivo.Ako je neko od novosadista za mozemo i zajedno.

 

Hehe ,pazite sledecu situaciju ...U nameri da iznenadim jednog drugara cujem se sa njegovom zenom i kazem joj ajd da ti muza neplanski malo izvucemo iz papuca.Dodjemo do vas(zena i ja) i najavimo da da odemo u provod ali da iznenadjenje bude Joshua Redman i odlazak u Bgd.Posaljem joj snimak da bidi sta je i kazem ako se vama zenama ne davi s jazzom vi negde zujite po BgD pa se vidimo posle koncerta.Posaljem joj ovaj snimak gde je J.R. solidno razgolicen ,a ona:  "aha znaci ,razumela sam nas dve na koncert ,a vi u setnju":D:D:D

Evo snimka, shirtless Joshua pali zeMska srca 

 

Link to comment
Share on other sites

On 28.2.2020. at 17:22, sondek said:

Setite se  ..jazzeri 

1. Joshua Redman samo srpskim jazzerima svira dve veceri za redom na ovogodisnjoj turneji 19. I 20. Marta.

 

Hvala za info!

Tajming mi nije idealan, ali ću verovatno gledati da odem jedno veče, verovatno prvo.

Ono što me brine je sasvim lični utisak da je nešto sa tim Musicology i Barrcafe Session nešto u suštini pogrešno i da bi tamo i Van Morrisson odsvirao truba koncert. Oni i ja nikako nismo na istoj talasnoj dužini.

 

Da ne budem pogrešno shvaćen, ne govorim o objektivnim okolnostima - neće vas niko prevariti za pare, uvaliti loše ozvučenje, sipati drogu u piće i slično...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio samo jednom koliko se secam na koncertu sa tog festivala,u toku leta na teniskom terenu na Kalemegdanu.Brand new Heavies i sjajno se provedoh,dobio potpis na plocu i tako to...Mslm kako nas sve zaobilazi,radujem se svakom koncertu...pa ako mi sipaju nesto u pice samo nek bude na veselo,da đipamo,džez je za to :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...