Jump to content


KONCERTI [najave, desavanja ...]


Pirate

Recommended Posts

Prilika bila da se pomogne i ohrabri lokalna dzez scena kad je vec tog tipa manifestacija.Ima dosta talentovanih klinaca,studenata iz Graca,Berklijevaca pa i onih sto su svirali sa W.Shorterom medju njima.Dujinov bend doduse svira na glavnom delu festivala pa reseno,samo sto su ostali bendovi iz tih ostalih buducih prestonica kulture u tom delu festivala.Kad su vec tako taj maraton nazvali ...promasili su temu.

Meni se btw.nikakav lokalizam u jazzu ne svidja.Sastavi sklopljeni sa svih strana sveta su uvek najbolji.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

1.aprila   ...Clapton i Cream su predgrupa:D

Ma salim se ,nema od toga nista,sve normalno zaobilazi srbiju,sta ufatimo u par festivala to nam je.

Nick Cave koncert izuzetak koji cini pravilo

Sta je, tu je uzivamo u malim radostima.Ja sinoc bio na Mjuziklu Kosa u novom izvodjenju u pozoristu mladih i napunio baterije,za novu godinu kupio karte za Rock Operu 2,pa i to je nesto za decembar.

Čola koliko vidim rezervis'o Arenu na mesec dana,pa dok publika izdrži.Kakva legenda.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dosta desavanja oko Bozica i nove godine.Ja sam za veceras vec ranije uzeo karte za rock operu u SnP ,ali mi je zao sto propustam interesantan koncert veceras.Interesantan je posebno za gramofondzije jer ce biti promocija 2lp albuma snimanog u vrhunskim uslovima u Svajcarskoj na all analognoj opremi i moci ce se veceras da se kupi po specijalnoj ceni...

P.S.sta mislite dal' cu da navratim posle koncerta zbog ove prilike

20191225_152226.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ma ok,saznao svakako danas,jete pisalo promocija al sam mislio odsvirace mesto.Vratih se praznih ruku :( ...ja otisao posle.koncerta do bulevar book'sa ...i zakasnio pola sata.Nije ostavila neki primerak u knjizari...uzese mi telefon,pa ce je kontaktirati.

Vidim,u dobro vreme sam studirao u NS.Pored Rex-a u first press-u i Brankin album sam ukebao jedan od 500.Mali tiraz....

Link to comment
Share on other sites

Mozda je moja i pgp,nisam ni znao za dva izdanja,secam se da pucka i los je zvuk to je vec dobar znak ka PGP-u.Sta su ti muzicke kulture unakazili zvucno to je cudo jedno.Štagod sam kupio naknadno na stranom izdanju u poslednje vreme to je bilo otkrovenje.Moram da potrazim tu brankinu plocu,nisam to bas jako davno slusao.Svojevremeno bas bila cesto na gramofonu.lepa je muzika...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 25.12.2019. at 23:37, sondek said:

Mozda je moja i pgp,nisam ni znao za dva izdanja,secam se da pucka i los je zvuk to je vec dobar znak ka PGP-u.Sta su ti muzicke kulture unakazili zvucno to je cudo jedno.Štagod sam kupio naknadno na stranom izdanju u poslednje vreme to je bilo otkrovenje.Moram da potrazim tu brankinu plocu,nisam to bas jako davno slusao.Svojevremeno bas bila cesto na gramofonu.lepa je muzika...

Ako ste mislili na https://www.schopper.ch/index.php?page=satie-parlic, to je, koliko vidim, prvo i jedino izdanje ovih https://www.schopper.ch/index.php?page=home. Čuli su staru ploču, pozvali je i snimili na drugarskoj bazi.

Studio - https://www.schopper.ch/index.php?page=satie-parlic-making-of

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...