Jump to content


KONCERTI [najave, desavanja ...]


Pirate

Recommended Posts

Niko nista o Nishville? Kakav je bio Ron Carter,kod nas je bio sa Kevinom Eubanksom na gitari ,da je Nis malo blizi bilo bi lepo uporediti.Nazalost bas taj koncert je imao ubedljivo najlosiji sound pa je to umanjilo dozivljaj,zapravo kad bolje razmislim Kevina si lakse mogao videti nego cuti sta radi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Spektakl je bio SPEKTAKULARAN! Video sam uživo 1/4 Floyda i to je za mene neÅ¡to neverovatno. U pitu je bila gužva, neka je, nije mi smetalo, probio sam se skoro do ograde i iskrivio kiÄmu gledajući u Zid iznad sebe. Telefon sam na ulazu iskljuÄio i bio sam možda jedini u prva tri reda da nije niÅ¡ta slikao/snimao. Scena je bila odliÄna, zvuk brutalan, doživljaj maksimalan! Za sluÄaj da  moja bivÅ¡a Äita: bilo je bolje od seksa!

 

I have seen the writting on the Wall!  :bounce

Link to comment
Share on other sites

Kakav je ovo bio spektakl veÄeras...

 

Pa, da budem iskren, pre bih rekao da je spektakl bio u Berlinu, 21. jula 1990. godine, sa gomilom gostujućih muziÄara i pevaÄa (Van Morrison u "Comfortably Numb" je, za mene, bio i ostao neprevaziÄ‘en momenat).

Ovo sinoć je bila odliÄna predstava, sa sve audio-vizuelnim doživljajem.

Spektakl bi bio da je solo gitaru u gorepomenutoj pesmi sinoć odsvirao David Gilmour...

Link to comment
Share on other sites

Fan pit je bio pretrpan sa strane bul. zorana Ä‘inÄ‘ića. Iz nekog razloga je sa te strane uÅ¡lo mnogo viÅ¡e ljudi. Kad smo videli gužvu na ulazu zaobiÅ¡li smo arenu i uÅ¡li sa druge strane. Sa strane autoputa je bilo priliÄno viÅ¡e mesta, moglo je opuÅ¡teno da se ode i do Å¡anka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...