Jump to content


KONCERTI [najave, desavanja ...]


Pirate

Recommended Posts

Upravo doshao sa Amy...shta reci,tuga.Da ne bih preprichavao,i ponovo se nervirao:

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/165488/Dobar+bend%2C+za+Ejmi+vreme+za+%22Rehab%22.html

Ukratko,najgori koncert kome sam prisustvovao u zivotu,a broj koncerata na kojima sam prisustvovao je prevalio chetvorocifren broj. :evil:

Sad ce da se nadju uvek pametni...."Znao sam,ochekivao sam,bash mi je drago,bash ste ovce..." :nono

Upravo dosao sa koncerta, fenomenalan koncert, Joy i Moby u punoj snazi i elementu, preko 2 i po sata odlicne muzike....

E, da imao je i losu predgrupu....

Link to comment
Share on other sites

ma jok, bio i ja. sta da kazem, zivopisno iskustvo. necu je voleti manje zbog ovoga, samo ce mi je biti mnogo zao. ona toliko zeli neki drugaciji zivot, daleko od show biznisa, i ovo je njen odgovor na sve to. ona je necije belo roblje.

Naravno,ni ja je necu manje voleti,ali nije morala da napravi njesra u mom gradu.A mogu da se kladim da ce prvi sledeci koncert na turneji verovatno biti fenomenalan.Bili su ispunjeni svi uslovi za fantastichan koncert,atmosfera,ambijent,sjajan razglas.Muchenica je toliko u nechijoj nemilosti,da je sve bolnice ovog sveta ne mogu popraviti.Jako mi je zao,ali Amy ovim tempom nema shanse da dozivi tridesetu.

Link to comment
Share on other sites

Upravo dosao sa koncerta, fenomenalan koncert, Joy i Moby u punoj snazi i elementu, preko 2 i po sata odlicne muzike....

E, da imao je i losu predgrupu....

Ma da,super je bio Moby,samo shto je pauza od debakla Amy Winehouse,do nastupa Moby-ja trajala 55 minuta.Za iznerviranu publiku,previshe.Vishe mi je krivo shto Elemental nisu dobili neku bolju priliku da ih chuje veci broj ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da shvatim da žalite idiota koji fantastiÄan talenat i glas traći na ovakav naÄin.Ako je pritiskaju i muÄe neka ide lepo da radi neÅ¡to drugo.Dodju toliki ljudi a ona pada po bini.Da li treba da je vezuju konopcima i puÅ¡taju samo na koncerte.Daj, zajebi takav koncert.

Link to comment
Share on other sites

ma jok, bio i ja. sta da kazem, zivopisno iskustvo. necu je voleti manje zbog ovoga, samo ce mi je biti mnogo zao. ona toliko zeli neki drugaciji zivot, daleko od show biznisa, i ovo je njen odgovor na sve to. ona je necije belo roblje.

Jadna ona, bas mi je zao, tesko je ziveti uz te silne milione... Moreee... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

90% najbolje napisane, otpevane i odsvirane muzike najverovatnije je nastalo uz upotrebu opijata ove ili one vrste, to je jednostavno tako. To nije spreÄilo krhke umetniÄke duÅ¡e da snimaju ploÄe i sviraju koncerte vredne pamćenja, nisu uvek tehnikalije u prvom planu, videti izvoÄ‘aÄa u zanosu tokom nastupa je za publiku verovatno najvažnije. Ne bih da propagiram opijate, ali muzika se jednostavno drugaÄije i doživljava u razliÄitim stanjima svesti, a to naroÄito važi za izvoÄ‘aÄe koji noćima i godinama izvode iste pesme i teÅ¡ko je prevazići taj momenat rutine. Ovo je ipak druga strane medalje, raspala pevaljka koja jedva Äeka da se sroka i nabije glavu u WC Å¡olju. Nema tu ni muzike, ni poÅ¡tovanja prema publici, jednostavno niÄega vrednog sluÅ¡anja/gledanja. Niko joj ne brani da eskivira maÅ¡inu, zakrpi prsline u mozgu i peva za svoju duÅ¡u, na skali koja njoj odgovara ali ko bi onda finansirao navike?

Link to comment
Share on other sites

ah, ko o cemu, srbi o onome sto ih svrbi, parama.

kakve koristi takva zena ima od para uopste....

Opet pogresno tumacis, tj. verovatno tebe "svrbe pare", posto ti je to uvek prva asocijacija.

Elem, ako nekoga treba zaliti to sigurno nije ona... To je bila poenta...

@Ozzy

+1 :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

ÄŒovek vam je lepo rekao.

Apsolutno :crno-na-belo

Šteta, ipak, mogao je biti dobar koncert, ona pravi dobar šou kad je u normalnom stanju... Žena ima grdne probleme, neprijatno je sve to gledati.

I ja mislim da nije baÅ¡ tako lako jednostavno pobeći iz maÅ¡ine, tu su ugovori i obaveze po raznim osnovama. Njoj je, oÄigledno, jedini cilj da pobegne, vidi se to. Ili će uspeti ili neće joÅ¡ dugo, nažalost...

Link to comment
Share on other sites

Ludo i nezaboravno. Bora svojevremeno nije znao gde se nalazi od alkohole, ali je svaki Čorbin koncert bio ludnica (osamdesetih)i za pamćenje

Da, 1990. u Nisu, pocinje svirka, ide naravno "Zvezna potkrovlja i suterena" pale se svetla - a pevaca nigde!

Boki spava na "praktikablu" pored Vicka... Misa ga nekako probudi i sprovede do mikrofona, ovaj pada, spadaju mu pantalone, Misa jednom rukom svira drugom ga pridrzava... Rockstarness! 8)

Link to comment
Share on other sites

Opet pogresno tumacis, tj. verovatno tebe "svrbe pare", posto ti je to uvek prva asocijacija.

Elem, ako nekoga treba zaliti to sigurno nije ona... To je bila poenta...

nisi bio na koncertu a zalis se, dok sam ja dao 45 evra i ne zalim se.

kao sto rekoh na drugoj temi, ovo je javni forum i ovde svako ima pravo da zali koga hoce..... i da se krece.... i tako dalje

Link to comment
Share on other sites

@Arty,

hvala na ispravci - upravo tako sam i mislio :cheers . Meni licno ne bi bilo prijatno, a verovatno nije ni Majklu Devenportu.

Naravno, najmanje je prijatno onima koji su potegli ko zna odakle i platili jedno 4500 RSD za fan pit + ostalo dranje.

Valjda cemo biti bolje srece na nadolazecim koncertima (Santana, Ferry, Metheny).

Link to comment
Share on other sites

Ako naletite negde na Bane Gluvakov bend, nemojte propustiti. Sad sam ih sluÅ¡ao u polupraznom Fest-u, odliÄna svirka.

Bane Gluvakov je sin Äoveka koji me pre Äetvrt veka "navukao" na velike zvuÄnike i jaka pojaÄala (DuÅ¡an "Tubaćin" Gluvakov), a Bane (Branislav) je sa 10 godina svirao gitaru skoro kao Eddie Van Halen.

Oni su naši (seoski) idoli!

Svake "Velike Gospojine" Bane svira u ćaletovom kafiću, a mi se razbijamo od piva (i muziÄkih želja)!

Ah, da, Bane povremeno svirucka za Van Gogh...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...