Jump to content


KONCERTI [najave, desavanja ...]


Pirate

Recommended Posts

Nije mi jasno zasto ocenjujete koncerte time da li je bilo mesta za parking, kakav je bio zvuk, itd. :roll:

A narocito ne razumem ljude koji dodju na kocert i onda isti snimaju na phone da bi to posle zakacili negde na net :D, da li to rade da bi se pokazali kako imaju jezivo dobar fancy phone ili da bi do/po-kazali poznanicima/prijateljima kako su eto i oni bili na koncertu, uf,... :lol:

Ja koncerte ocenjujem samo prema tome koliko puta me prodju zmarci, koliko se puta najezim, ili mi skoro krenu suze na oci tokom koncerta. Osim toga idem na koncerte da dozivim nesto novo, da se iskacem, iznojim, nasmrdim, promuknem, popijem gomilu ;) , poduvam gomilu (jos nisu uveli smajlija za to :D ), a ne da analiziram, te zvuk onakav, te ekipa ovakva, te parking, itd., ljudi opustite se!

Za parking i to, malo se zajebavamo. :lol:

A za ovo ostalo :banana .

Link to comment
Share on other sites

srebrna raketo, a kazi kako je bilo kad su kim gordon i thurston moore prangijali po blatu ratnog ostrva, a! :banana

vec se Kim bila zbabila, al` bilo je dooobro

@Ras,

predlozi tvoju seriju :roll:, pa da vidimo!

moze od septembra serija, najavio naslednik Zike pauka jos 2 fast-parka

Link to comment
Share on other sites

@ras,

bilo je.

Ja razmisljam o tome sta bi sada moglo da se desi, a da efekat bude takav.

To sto Bob Dylan nezainteresovano duva u usnu harmoniku, a RHCP odsviraju terasa-svirku nije bas breath-taking dogadjaj...

Za ova dva si ti rek'o, ne ja :banana

Evo, desilo se, u Rupi i to pre 20 dana.

Gde ste bili?

Link to comment
Share on other sites

Arena = Rupa?

Nisam bio na EJ, usled niza izdataka, sto Hi-Fi, sto drugih, nisam mogao da ispratim sve junsko-julske koncerte, pa sam se odlucio za gitaristicke (moja slabost).

Dakle, Clapton i Beck.

Inace, kolega iz firme koji je postigao da isfinansira sva 4 mi je nahvalio EJ.

On i inace vodi cudnu statistiku, koja pokazuje da su engleski bendovi i izvodjaci bolji i profesionalniji od americkih. Na primer:

a) RHCP, BD - tezgarenje,

:banana EC, EJ - odlicno,

c) Johnny Winter - solidno spram nezavidnog zdravstvenog stanja

d) Leonard Cohen - Kanadjanin, posteno, ali nije USA.

Link to comment
Share on other sites

Da li je najbolji ne znam ali bilo je dooobro. :banana

Nazalost nisam bio u blatu ratnog ostrva, tj. nisam tad bio prisutan na ovim prostorima, ali sam bio 96 u blatu Szigeta, tada Kim jos nije bila baba, i bilo je odlicno narocito verzija diamond sea, skoro pa kao na ploci full 19 minuta :roll:

A i odlicni su bili u moskvi pre 2 godine.

Sada se setih jos jednog dogadjaja, jedna od prvih masovnijih rejv zurki u balonu na kosutnjaku, neka '94 ili tako nesto, cini mi se da je anubis pustao (neka me ispravi ako gresim) i imao odlican set, vise puta su bili zmarci i slicno :D

Link to comment
Share on other sites

Govorim o 2010! Ili smatras da je koncert bio dobar?

Licno nisam bio, ali se misljenja svih sa kojima sam razgovarao poklapaju do te mere da ne sumnjam u tacnost njihovih navoda. Los zvuk, artriticni BD i ostalo.

S obzirom na entuzijazam istih ljudi kada smo se vratili sa EC i njihovo odsustvo entuzijazma kada su se vratili sa BD, ne sumnjam u ono sto sam rekao.

A za aranzmane koji su pojedine pesme doveli do neprepoznatljivosti niko od onih sa kojima sa pricao nije nasao lepu rec.

'91 licno pokusavam da zaboravim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...