Jump to content


KONCERTI [najave, desavanja ...]


Pirate

Recommended Posts

kanda li ovde neko kritikuje žikicu simića?

he,he...a da li postoji Äovek na planeti zemlji koji bolje poznaje materiju od njega?

Ume i El Grande ŽS nekada da pogreÅ¡i, kao u ovom sluÄaju.

Ozzy-jeva ispravka u vezi debi albuma LLC je na mestu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ProÄitah set listu za danaÅ¡nji koncert Queen-a. Nisam ljubitelj, al uhvatih sebe kako mi se malkice ide...

NaroÄito su mi saso mange numere 15 + 19-26!

Set lista

1. „Hammer To Fallâ€

2. „Tie Your Mother Downâ€

3. „Fat Bottomed Girlsâ€

4. „Another One Bites The Dustâ€

5. „I Want It Allâ€

6. „I Want To Break Freeâ€

7. „C-Lebrityâ€

8. „Surf’s Up… School’s Out!â€

9. „Seagullâ€

10. „Love Of My Lifeâ€

11. „’39â€

12. „I’m In Love With My Carâ€

13. „A Kind Of Magicâ€

14. „Say It’s Not Trueâ€

15. „Bad Company†:D

16. „We Believeâ€

17. „Bijouâ€

18. „Last Horizonâ€

19. „Radio Ga Gaâ€

20. „Crazy Little Thing Called Loveâ€

21. „The Show Must Go Onâ€

22. „Bohemian Rhapsodyâ€

23. „Cosmos Rockin’â€

24. „All Right Nowâ€

25. „We Will Rock Youâ€

26. „We Are The Championsâ€

Link to comment
Share on other sites

ProÄitah set listu za danaÅ¡nji koncert Queen-a. Nisam ljubitelj, al uhvatih sebe kako mi se malkice ide...

NaroÄito su mi saso mange numere 15 + 19-26!

Set lista

1. „Hammer To Fallâ€

2. „Tie Your Mother Downâ€

3. „Fat Bottomed Girlsâ€

4. „Another One Bites The Dustâ€

5. „I Want It Allâ€

6. „I Want To Break Freeâ€

7. „C-Lebrityâ€

8. „Surf’s Up… School’s Out!â€

9. „Seagullâ€

10. „Love Of My Lifeâ€

11. „’39â€

12. „I’m In Love With My Carâ€

13. „A Kind Of Magicâ€

14. „Say It’s Not Trueâ€

15. „Bad Company†:D

16. „We Believeâ€

17. „Bijouâ€

18. „Last Horizonâ€

19. „Radio Ga Gaâ€

20. „Crazy Little Thing Called Loveâ€

21. „The Show Must Go Onâ€

22. „Bohemian Rhapsodyâ€

23. „Cosmos Rockin’â€

24. „All Right Nowâ€

25. „We Will Rock Youâ€

26. „We Are The Championsâ€

Bio sam.Koncert je bio fenomenalan,za svaku pohvalu. :D

Link to comment
Share on other sites

Brimstone Howl (Lincoln, Nebraska, U.S.A.)

-Äetvrtak, 30. oktobar - Beograd @ SKC

Glede poÄetka koncerta, neće biti pre 23:00h, a evo i zaÅ¡to (citiram organizatora):

nego, koncert ce verovatno malo da kasni jer cemo bend i ja da odemo do siprazja, slusamo zikicu dok ne zavrsi, a onda ga vozimo u skc. verovatno sve krece od 23:15. jbg, sve vreme sam hteo da zapocnemo na vreme tj. najkasnije oko 22:15, kao sa left lane cruiser kad se predgrupa obrela na bini u receno doba. zao mi da krenemo na vreme, a da zikica promasi veci deo koncerta zbog obaveza u siprazju.

Ž. TektonskiPoremećaj Simić

Link to comment
Share on other sites

E meni je žao Å¡to organizatori razmiÅ¡ljaju tako kako razmiÅ¡ljaju pa zato pola publike ne doÄ‘e na koncert koji bi inaÄe volela da poseti jer masa radnih ljudi nije spremna da provede sate cupkajući u mestu i Äekajući do 23h da poÄne koncert na koji su doÅ¡li u 21h a nakon kojeg treba da jure noćni prevoz, stignu kući u pola noći i sledeći dan provedu polupani zato Å¡to je nekom najvažnije da zavalja joÅ¡ poneko vopi za 200 dindži.

Link to comment
Share on other sites

E meni je žao Å¡to organizatori razmiÅ¡ljaju tako kako razmiÅ¡ljaju pa zato pola publike ne doÄ‘e na koncert koji bi inaÄe volela da poseti jer masa radnih ljudi nije spremna da provede sate cupkajući u mestu i Äekajući do 23h da poÄne koncert na koji su doÅ¡li u 21h a nakon kojeg treba da jure noćni prevoz, stignu kući u pola noći i sledeći dan provedu polupani zato Å¡to je nekom najvažnije da zavalja joÅ¡ poneko vopi za 200 dindži.

Primedba apsolutno na mestu i prosleđujem je onome ko 'razmišlja'.

Dakle, da ne nosim Lunu?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Uau, joÅ¡ jedan sleazy podgrejani leÅ¡ za gospodina i gospoÄ‘u mi-se-zatiÄemo-na-svim-bitnim-mestima.

Sad ću da rizikujem ban ili javno kamenovanje, ali Santanu sam gledao na nekoliko snimaka i Äovek ne moze baÅ¡ da se pohvali umecem sviranja gitare. Pesme znaju da odskoÄe od proseka u smislu dobrog provoda za publiku na koncertu (te gosti, te mladi talentovani bubnjar, te ga svi vole i obožavaju)... ipak je sleazy dobar izraz.

Pitanje za koncertofile: da li je dovoljan dobar show da biste otiÅ¡li zadovoljni sa koncerta (ili uopÅ¡te otiÅ¡li na koncert), iako vam se ne sviÄ‘a suÅ¡tina rada izvoÄ‘aÄa (ne znam kako bih se drugaÄije izrazio)? Totalno mi je smeÅ¡no to Å¡to Kravitz radi u poslednje vreme, ali mi je žao Å¡to nisam bio na koncertu kad vidim koliko se ljudi iz mog okruženja tamo dobro provelo. I Leni se potrudio da se svi ti ljudi dobro provedu. Ili na primer, navijaÄke pesme smatram izrazom ljudske gluposti, ali kad se jednom u 12 godina naÄ‘em na nekoj utakmici, ipak se naježim kada Äujem masu kako lupeta te gluposti. Ili joÅ¡ jedan primer: neka neko ne voli Pink Floyd, ali kako može da izaÄ‘e nezadovoljan sa PULSE koncerta posle onih ludila koje mogu da se Äuju i vide? Mora da ima neka knjiga o ovome. :ruganje

ZnaÄi, ko bi iÅ¡ao na koncert Santane i zaÅ¡to?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...