Jump to content


KONCERTI [najave, desavanja ...]


Pirate

Recommended Posts

pa meni se to prosto podrazumeva

mislim da ce to vece kad svira i rabih biti za pamcenje

ja idem 26. i 27.10.

Blago tebi ... ja ne mogu sve da postignem, pa prednost dajem ispunjenju deÄaÄke želje - koncert Johnny Winter-a! Samo joÅ¡ nema informacije o kartama.

Link to comment
Share on other sites

Je l' se samo meni ne dopada sto ce koncert Depeche Mode biti održan na Uscu? Nekako bi mi Arena bolje legla (ili bilo kakva uredjena gradjevina), s obzirom na do sada vidjeni kvalitet organizacije koncerata na otvorenim prostorima u Srbiji.

Ako je neko bio na koncertu LLC mogao bi da nam kaze kako je bilo.

Link to comment
Share on other sites

Ako je neko bio na koncertu LLC mogao bi da nam kaze kako je bilo.

Ras i ja smo uživali, zbrujić i Vule malo manje. Meni je bilo super, puno divlje energije, piva i znoja.

Kupili smo i ploÄe :order a dobili smo i autograme ali sa nevidljivim zbrujićevim flomasterÄićem :D

Link to comment
Share on other sites

Ras i ja smo uživali, zbrujić i Vule malo manje. Meni je bilo super, puno divlje energije, piva i znoja.

Kupili smo i ploÄe :D a dobili smo i autograme ali sa nevidljivim zbrujićevim flomasterÄićem :D

Nije bilo lose. Posebno pre koncerta (ne mislim na predgrupu) :order

Moram da dodam i polusatno maltretiranje od strane policije u povratku za NS (prolazak kroz trenutak prelaska zutog u crveno povecanom brzinom), ali i ponovni povratak u BG sa naplatne rampe kako bi pokupio drugu ekipu kojoj su se pokvarila kola, pa nisu ni makli od Beogradjanke.

Anyway, vec oko 4:30 sam bio kuci.

Ovde bih jos primetio da je zbrujic IMAO flomastercic!

Link to comment
Share on other sites

Je l' se samo meni ne dopada sto ce koncert Depeche Mode biti održan na Uscu? Nekako bi mi Arena bolje legla (ili bilo kakva uredjena gradjevina), s obzirom na do sada vidjeni kvalitet organizacije koncerata na otvorenim prostorima u Srbiji.

Ako je neko bio na koncertu LLC mogao bi da nam kaze kako je bilo.

A gde bi u Areni smestio sve zainteresovane? :order

Link to comment
Share on other sites

Ras i ja smo uživali, zbrujić i Vule malo manje. Meni je bilo super, puno divlje energije, piva i znoja.

Namćori, bre, njih dvojica. Za Vuleta sam znao od ranije.

Kupili smo i ploÄe :order a dobili smo i autograme ali sa nevidljivim zbrujićevim flomasterÄićem :D

Ja sam propustio taj detalj - jurenje autograma.

Ko zna Å¡ta su napisali? Kako vam se dopada zelena salata sa osiromaÅ¡enim uranijomom, braćo Srbi, ili neÅ¡to sliÄno.

@zbrujic

Žao mi je što su vas zadesili ti pehovi na povratku.

O samom koncertu: Ozzy je to efektno sažeo u par reÄi. Iskren da budem, meni je ipak zafalilo neÅ¡to, neki emocionalni brejktru, da me prevede na drugu stranu.

Da se razumemo, ovakav nastup svaka dva dana (u godinama sam kada ne mogu baš svaki) - jes!!!

Link to comment
Share on other sites

LLCruiser koncert u Pirotu je bio fenomenalan, oko 200-250 ljudi, Å¡to je za ovoliki grad fenomenalno.

Muzika OK, ali organizatori treba pod hitno da razmatraju drugu lokaciju, pretesno i akustiÄki loÅ¡e. Da je bilo joÅ¡ 50 ljudi ne bi se Äulo niÅ¡ta i nikako.

Link to comment
Share on other sites

LLCruiser koncert u Pirotu je bio fenomenalan, oko 200-250 ljudi, Å¡to je za ovoliki grad fenomenalno.

Muzika OK, ali organizatori treba pod hitno da razmatraju drugu lokaciju, pretesno i akustiÄki loÅ¡e. Da je bilo joÅ¡ 50 ljudi ne bi se Äulo niÅ¡ta i nikako.

Pa, kako uspevate?

Racunam da ceo ostatak srbije ne bi skupio ukupno 250.

Link to comment
Share on other sites

Pa, kako uspevate?

Racunam da ceo ostatak srbije ne bi skupio ukupno 250.

Tako je kako kažeš (o tome koliko bi se skupilo ljudi), ali Pirot je već posetilo nekoliko sjajnih bendova i ljudi su se lagano navikli i redovno dolaze u zavidnom broju.

JoÅ¡ jedna vrlo važna stvar (a ovo prenosim reÄi promotera i ljudi koji su odavde par puta putovali u Pirot na koncerte): ljubaznost i predusretljivost domaćina su vrhunski! Kako prema muziÄarima (svi listom vrlo, vrlo zadovoljni), tako i prema ljudima koji ih prate.

Bonus - Left Lane Cruiser sinoć u akciji (okom majstora Reakcije):

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma, oduvek je ovaj grad odskakao na svoju stranu, što pozitivno - što negativno, svejedno samo da nije isto ko ostali. Još je rano za naviku, ali oduvek je ovde bilo ljudi na koje ne deluje masovna hipnoza, ili je ovde sve sirotinja pa nema TV aparate.

Polse koncerta smo dugo pili pivo (bio je i bubnjar iz banda LLC), i glavna tema je bio koncert GHETTO WAYS od pre neku godinu, o kojem se još uvek ovde ispredaju bajke, i koji po meni nije ni najbolji, ali pamte ljudi i cene sve koji navrate u Nedodjiju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...