Jump to content


KONCERTI [najave, desavanja ...]


Pirate

Recommended Posts

Nikad nisam slusao predmetnu damu, samo sam je vidjao na TV-u - muzika me nije dovoljno zainteresovala da bih pojacavao ton. Vidim da je moja draga i njene drugarice vole. Kazu da dobro peva i usput mi unapred govore da ih ne sputavam u uzivanju. Valjda misle da cu nesto ruzno o njoj da kazem, a necu. Mislim, bolje da idu na taj koncert nego na neke druge, domace.

Link to comment
Share on other sites

Alicia Keys je pre svega izuzetan vokal. Prvi album je obećavao - obećavao u smislu da se moglo naslutiti da će možda poći putem kojim se ređe ide. Iako je i tu preovladavao R'n'B, bilo je dovoljno soula da pruži tračak nade da će njene, još uvek nerazvijene u popunosti, glasovne mogućnosti biti iskorišćene za nešto svrsishodnije. Na moju veliku žalost - nisu. Otplivala je R'n'B vodama na radost mnogih drugih...

Link to comment
Share on other sites

Nisam pratio temu, pa neznam da li je objavljeno da Jacques Loussier Trio :-) SVIRA :roll: Bach-a u jazz verziji u Sava Centru 10. 10. 2008.

...posao, zena, deca, obaveze...ne bi me cudilo da sam saznao 11.10!

edit. Sada nadjoh da je koncert 12.10 u okviru Bemusa, ako se ne varam karta je prihvatljivih 1.200 novcanih jedinica.

Link to comment
Share on other sites

Malo izvorne elektronike će meni prijati. Žao mi je Å¡to sam propustio Krafterk pre par godina, jer sam kasno doÅ¡ao sa puta, ustvari Äuo sam pola koncerta, ali sa parkinga jer gorile na ulazu nisu htele da prime mito. Ipak su ti ljudi stvorili jedan muziÄki pravac.

Link to comment
Share on other sites

ZaÅ¡to kolega :-) Malo izvorne elektronike će meni prijati. Žao mi je Å¡to sam propustio Krafterk pre par godina, jer sam kasno doÅ¡ao sa puta, ustvari Äuo sam pola koncerta, ali sa parkinga jer gorile na ulazu nisu htele da prime mito. Ipak su ti ljudi stvorili jedan muziÄki pravac.

I ja ne mogu da prezalim sto nisam otisao na Kraftwerk,to je pravi dozivljaj i zvucni i vizuelni.JMJ ce svakako i meni prijati,ipak je on nesto posebno.

Link to comment
Share on other sites

p.s. Hvala Ras na pozivu - kontaktiraj me na mail.

@moderator, administrator

ZaÅ¡to je obrisan deo u kome Äoveka lepo pozivam na koncert?

Pa forum je pun ovakvih poziva!!! DoÄ‘i da ÄujeÅ¡ ovo, doÄ‘i da ÄujeÅ¡ ono, doÄ‘i na vino... WTF!!!!

Link to comment
Share on other sites

@ras, zbrujic

Vec je bilo price na tu temu. Bezuspesno. viewtopic.php?f=13&t=6892. Tema je pala pod kljuc iz nejasnih razloga. Ne zele ljudi da prihvate dobronamernu kritiku i savet.

Sto se tice onog drugog dela, cilj bitisanja mnogim clanovima ovde je opstrukcija komunikacije na forumu i kritikovanje Ljube. Sad se kao svi "normalni" sele na neko drugo mesto. Bas ce se usreciti domacini na tom drugom mestu (osim ako ne dodje do ne-znam-kakve transformacije tih clanova).

@ozzy

E tata tata...dok se ti smucaš po sajmovima i sumnjivim novobeogradskim birtijama ode mas' u propas'... :order

Sta je lose u tome da kcer slusa Aliciu Keys, narocito ako je jos mala? Pa to, u nekom smislu, i jeste muzika za decu. Uopste, sta dati detetu da slusa - da li ga/je treba voditi na koncert Alicie Keys?

Link to comment
Share on other sites

Sta je lose u tome da kcer slusa Aliciu Keys, narocito ako je jos mala? Pa to, u nekom smislu, i jeste muzika za decu. Uopste, sta dati detetu da slusa - da li ga/je treba voditi na koncert Alicie Keys?

Kako sta?

Logican put kaze: Dragan Lakovic -> Branko Kockica -> Jimi Hendrix. Nema tu Alicia-e. :ruganje

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Gorane, nisi u pravu - ovo je prvi put od tvog predloga da nisam obrazložio svoju akciju. Mislio sam da će autorima postova biti jasno i zašto, ali očigledno nije bilo. Stoga, evo pojašnjenja:

vulejov je u svoja dva posta koji su obrisani ponovo psovao upotrebljavajući oprobane načine za izbegavanje autokorekcije, oko čega je već bilo priče i upozoravanja, "ali bezuspešno" (da citiram Gorana). Tvoj post ras je editovan jer si citirao jedan od vuletovih postova sa psovkom podržavajući takav način izražavanja rečenicom: "vulejov, da te nema valjalo bi te izmisliti". Pošto svi znate da je na forumu zabranjeno psovanje, naravno da će ovakav post biti editovan ili obrisan - ukoliko je tu bilo još nekog sadržaja, podleteće pod isti srp ako nije moguće drugačije izvršiti editovanje, bez izuzetka da li se radi o Peri, Žiki, Lazi... Prema tome, nikakve tu mistike, hejta ili šta-ti-ja-znam-čega nije bilo.

Link to comment
Share on other sites

@zbrujic, ozzy

Znaci, zensko dete od, recimo, 6 ili 7 godina apsolutno ne bi trebalo voditi na koncert Alicie Keys. Dobro, ja necu biti tako iskljuciv. To mi nekako "prolazi", za decu je to bolje od vecine alternativa koje se nude, iako ne bih bio odusevljen. Ne znam ni sto pricam o tome kad ne znam niti jednu njenu pesmu, samo sam povrsno video da je child safe.

Offtopic: @Chowek

Zahvaljujem na odgovoru. Kazes da nisam u pravu a u nastavku recenice potvrdis da jesam (pa makar se radilo o izuzetku). Evo pogledaj sada, vulejov je banovan do 2009. godine zbog uvrede nekog clana. Njegove poruke su editovane i brisane, opet bez ikakvog obavestenja. Jednostavno, poruke koje se sada vide nije pisao on nego vi, i to nije u redu da se ne zna. Kad mu pogledas poruke jednostavno ne vidis zasto je banovan (izgleda da sam zakasnio). Ovog puta je Willi makar obavestio narod. Just my 2 cents i sto se mene tice ne moramo vise offtopicovati na ovoj temi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...