Jump to content


Nista bez mokrih carapa!


Dražo

Recommended Posts

Eee, tooo. Taj rad. To je već prepoznatljivo. Mada, ruku na srce, i prvi, ispod citata, je već bio u tvom stilu.

Da si ti meni živ i zdrav i mnogaja ljeta probavao kotliće i ostale špecije!

:cheers

A eto, ako ti padne na pamet da probaš i ovo, nemoj da se stidiš, kašte pa ćemo smisliti nešti.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne vidim potrebu podbadanja da ne kažem podj******* oko ovoga.

To je kao da me neko pita kako je audioquest napravio neki kabel, ili qed ili ko god. Sticajem okolnosti znam, ali nije to mije pa da tupim oko toga.

Ako ima potrebu i želju, sam će napisati šta i kako ili već na neki način obznaniti.

Moje želje su bile vezane za emi i rf zaštitu... oću ovako, neću onako, neću sivi snake skin, hoću crno sapa crijevo, neću ovaj prečnik, hoću onaj prečnik, neću terminaciju...

Znači, hoću, neću...

Ajde malo pozitivnih vibracija. Dosta je stalno đonom i stalno spoticanja.

Link to comment
Share on other sites

9 sati ranije, Toza said:

Stvarno ne vidim potrebu podbadanja da ne kažem podj******* oko ovoga.

To je kao da me neko pita kako je audioquest napravio neki kabel, ili qed ili ko god. Sticajem okolnosti znam, ali nije to mije pa da tupim oko toga.

Ako ima potrebu i želju, sam će napisati šta i kako ili već na neki način obznaniti.

Moje želje su bile vezane za emi i rf zaštitu... oću ovako, neću onako, neću sivi snake skin, hoću crno sapa crijevo, neću ovaj prečnik, hoću onaj prečnik, neću terminaciju...

Znači, hoću, neću...

Ajde malo pozitivnih vibracija. Dosta je stalno đonom i stalno spoticanja.

Ајд' тупи око тога?

Правиш глупу причу око позитивне приче, нећеш тако помоћи Андреју :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je recimo 100 e mnogo efikasnije uložiti u tweak-ovanje slušaoca, nego u tweak-ovanje sistema, jedino što su efekti kratkotrajni...
Ne sekiraj se@Toza , to samo znači da si visokoefikasan i ekonomičan, kao i transparentan jer pokazuješ i najmanje razlike...
Nekom treba gajba da se lepo "utweak-uje", e to je visoko netransparentan i inertan slušalac...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nazalost, bilo je zaista niske osetljivosti. Sreca pa izrazita neosetljivost ne zadire u ekonomiju, s obzirom na cenu (300 din sa ambalazom i dostavom do gramofona), gde je domacin stuk'o barem kilo vinceta Majstor Vlade (makedonski Vranac 70% i Merlot 30%) u tvikovanje Sumaana... Moze se reci da smo se u nekom trenutku izlednacili sa 7,83 Hz, i elektromagnetnim zracenjem sa Sunca, preko jonosfere, do zemljine povrsine...  ;) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...