Jump to content


Naim nac 82 /Nap 250 / Hicap /napsc


sondek

Recommended Posts

Na prodadaju Naim pre power combo sa dva dodatna napajanja iz naslova. Za gramofondzije uz amp dajem MM ili MC phono board po izboru.Kome ne treba mogu da umanjim cenu za 100Eur.Za MC je u pitanju K type fono board koji uspesno i bez suma pojacava i najtise glave(ja koristim glavu sa 0.1mV),za MM standardni.Sve je u funkcionalnom stanju,ne krcka ne zuji ,ne zvizdi ...Amp je prosao jedan Naim oficijalni servis prilikom cega je uradjen refresh i zamena izlaznih tranzistora za novi tip.

2200Eur

P.S.Cena je maksimalno stimulativna i samo za clanove foruma.Teska odluka posle 30g ostati "naimless",pa da bar ode u prave ruke.

20200330_114323.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na slici otvorenih uredjaja koju sam ranije slikao se nalaze dva hicap-a.Da ne bude zabune prodaje se jedan hicap kako pise u naslovu oglasa.Olive tip koji je na slici( sa crvenim kondovima).

Korigujem cenu,i dodajem mogucnost zamene za skromniji naim amp.

Forumaska cena 2100Eura

P.S.Cena Naim ovako konfigurisanog pojacala sa dodatnim napajanjem,sa minimalnim izmenama u elektronskom dizajnu danas je oko 12k :heat

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Imam interesovanje za amp,i jedno od ranije za hicap.Sto se tice preampa jedna zanimljiva tema sa Pfm foruma na temu da li je novije predpojacalo 202 nizeg ranga bolji izbor

 https://www.pinkfishmedia.net/forum/threads/naim-nac-82-or-202.242095/

Skupljam interesovanja za ostale pojedinacne komponente na PP ,ali preferiram prodaju perfektno uklopljenog kompleta.Ako neko zeli umesto MC plocica Prefix ugradnu fono sekciju  i to je moguce. Umanjio bih cenu za 100eura bez fono plocica,a Prefix bih ponudio za 300eura.

Zahvaljujem na interesovanju

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...