Jump to content


Поклањам :: SME 3009/3012 нож (knife edge) лежај.


InSides

Recommended Posts

Како сам завршио конверзију 3009 у 3012, остало је пар делова који су били предмет експериментирања.

Ради се о овоме:

Z0wNckC.jpg

Лежај је од бронзе, позлаћен 14-каратним златом, методом премазивања. Финиш је задовољавајући, мада није врхунски као PVD метода, рецимо.

Ово није типичан оглас за продају, зато што захтева пар ствари од купца, и зато постављам цену на 0 ЕУР.

Ко жели овај лежај, може да га добије одмах након што поште прораде како треба - могу послати одмах, али не могу знати колико би време путовао. Покрио бих и поштарину.

Пар услова, како сам рекао:

  1. "Купац" мора имати бар 50 порука на овом форуму - важно ми је да је активни члан ове заједнице; 
  2. "Купац" мора већ имати SME 3009/3012 и бити вољан да промени лежај у разумно време након пријема лежаја и подели утиске овде (на форуму);
  3. Уколико реши да га не инсталира, или му/јој се не свиди резултат, обавезује се да пошаље другом заинтересираном лицу, на свој трошак, за којег важе исти услови као за првог.

Надам се да овакав тип огласа није спротиван правилима - прегледао сам их пре писања поста, и не видим да се пост кочи са истим.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...