Jump to content


Nidzin sistem...


nikolacolic0805

Recommended Posts

Pozdrav svima,vec neko vreme pratim desavanja na forumu pa rekoh da i ja predstavim moj glavni sistem...

Pojacalo-Gamut SI100

Network streamer- Cambridge audio N851

Gramofon-Rega Plana3 sa Elys 2 zvucnica

Phono pre amp- Cambridge audio CP1 MM

Zvucnici-QAcoustics Concept 300

Kablovi-Qed Genesis

Karanov XLR

Nordost Blue Heaven Rca

Supra Lorad 2.5CS-EU

19cc28a3535b1afc0f4156b150fbe745.jpg200d1ffc7d1dd704b0728de412b10b62.jpgaab080072a628f9558537a06e90b4ad2.jpgac6333f8322871e111e8c8fad0d9f656.jpgd83795d760868302dabb75d848924637.jpg49642c93a001bb26c591e44b9d0154f9.jpg0fde050b8a243404358568ab8d612e34.jpg

 

Inviato dal mio Redmi Note 7 utilizzando Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

U tom periodu zivota nema bas ozbiljnog audiofilskog slusanja muzike,prosao sam to sa dvoje dece, ali bar neko odvajanje od podloge dobro dodje...a rega ima solidnu zidnu konzolu da bar gramofon i zvucnici nisu na istoj podlozi.Uostalom kad se zena zaputi negde sa detetom izvade se na brzinu stalci pa ... :listen

Inace sistem je bombona

https://www.analogueseduction.net/equipment-supports-and-hi-fi-racks/rega-turntable-wall-shelf.html

Ps.Mislim da staje konzola levo od tv,podloga je crna pa cak nebi ni strcala kao na belom zidu,ispod jedna komponenta i maltene neprimetna

Edited by sondek
Link to comment
Share on other sites

U tom periodu zivota nema bas ozbiljnog audiofilskog slusanja muzike,prosao sam to sa dvoje dece, ali bar neko odvajanje od podloge dobro dodje...a rega ima solidnu zidnu konzolu da bar gramofon i zvucnici nisu na istoj podlozi.Uostalom kad se zena zaputi negde sa detetom izvade se na brzinu stalci pa ... :listen
Inace sistem je bombona
https://www.analogueseduction.net/equipment-supports-and-hi-fi-racks/rega-turntable-wall-shelf.html
Ps.Mislim da staje konzola levo od tv,podloga je crna pa cak nebi ni strcala kao na belom zidu,ispod jedna komponenta i maltene neprimetna
I ja ih imam dvoje.Stariji ima 8 godina i igra PS4 sa drugarima online tako da on nije problem.E mladji je ziva vatra,imam Swans TS6 u kantini koje je on nekoliko puta oborio dok je bio manji pa ce morati negde na popravku.Sva sreca nisu duboka ostecenja vec samo povrsinska.A u planu je da se zameni donja polica sa nekom kracom ali kvalitetnijom koja nece da se krivi i da mi ostavi mesta za stand sa strana.Tako da ovo je samo privremeno ovako nadam se jos neko kratko vreme
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...