Jump to content


HI FI i korona virus


Lucky Strike

Recommended Posts

3 minutes ago, sondek said:

Moje izvinjenje, zbog boldiranog.Napiždjen sam bio juce kad sam video ogromna stabla posecena na Dunavu u jednom vikend naselju,dodatno cuo da se  manijacki sece suma u nacionalnom parku u Bezdanu,a prosle nedelje za Frusku goru.

Katastrofa... Neke delove više ne možeš ni da prepoznaš šta su uradili.. Sramota! 

Link to comment
Share on other sites

Ma srce samo sto mi nije stalo juce.Cak su ljudima polupali pola vikendica,predivnih od drveta uglavnom.Predivan potez na Dunavu sa sirokim pogledom preko Dunava na Frusku,odmah posle Futoga koji se zove Cerevicka česma.Poslao sam sliku na Zdrava hrana temi.Jos mi se dodatno digao "tlak" sto sam ostao na 15-20km sa probusenom gumom na bajku na manje od sat pred policijskim časom.Pa sam morao da zovem "rescue tim" i begamo pre policijske sacekuse ..ma situacija za zaboraviti,i onda post u afektu.Jos jednom izvinjenje,po pravilu nervoza uvek zavrsi na pogresnom mestu

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, anubisgrau said:

i... osetljiv sam kada se pored svih problema u srbiji u pricu uvode migranti koji nisu krivi ni zasta ovde niti zele da ostanu (niti ih ima u vidljivom broju). i sto srbi ne poznaju sopstvenu istoriju koja bi trebalo da im uskrati pravo da se bilo kome zale na migrante i migracije.

To sto tebi smeta je sto ti je neko uleteo i to da pravom, u interesnu zonu.

To sto nece da ostanu i hoce da idu je dobro i za njih i za nas jer da bi nama bilo dobro oni moraju pa pa...

...a sto se istorije tice, drzi predavanja na nekom drugom mestu.

@sondek kome se i zasto izvinjavas? Sto nam protiv nase volje naseljavaju zemlji? Pa nece da moze, nece... ako smo pametni.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, anubisgrau said:

izvinjenje prihvaceno, osetljiv sam kada se pored svih problema u srbiji u pricu uvode migranti koji nisu krivi ni zasta ovde niti zele da ostanu (niti ih ima u vidljivom broju). i sto srbi ne poznaju sopstvenu istoriju koja bi trebalo da im uskrati pravo da se bilo kome zale na migrante i migracije.

 

sto se tice sece, fruska gora se sece ima vise od godinu dana, mnogi delovi sume su ogoljeni. bilo je i skandala oko toga, EXIT fondacija je saopstila da je zasadila kamione avione sadnica a ispostavilo se nesto sitno i bedno.

Објасни део око историје ако може...

Други део је општи проблем у целој земљи где се уништава природа неповратно зарад профита зна се кога.

Link to comment
Share on other sites

Vlado, sve si u pravu mada ja bih najvise voleo da objasni prvi pasus.

U slladu sa tim, ako moderacija nade za shodno da deli warning-e, zelim da skrenem paznju na cinjenicu ko je protivno pravilima foruma zapoceo politicku diskusiju a za rad licnih, materijalnih intetesa a protivno egzistencijalnom interesu i ovog a i drugih naroda i regionu pa i sire.

 

Link to comment
Share on other sites

Ma ne znam.Imam neku empatiju prema tim ljudima jer smo i mi svakako prolazili.Iz mesovitog sam braka najebale mi porodice sa svih strana u svim ratovima,stalno nas neko hteo terati,seliti,trebiti...prodavati u roblje,janicare, prevoditi u islam,prekrstavati,sve mi je to ukupno odvratno.

Jucerasnji dan,mi je propao zbog drveca,ne zbog migranata.Mislim da je onaj u Zilnikovom filmu o migrantima sve rekao o njihovoj nameri da ovde ostanu kad je komentarisao da su nase rupe po putevima ko africke i da ovde nema sta da traze.Mogu samo ovi nasi da ih drze zarobljene i ako i bude neki problem nece biti do njih nego ovih nasih koji njima trguju.

Link to comment
Share on other sites

Овде у медијима увелико се пише о потписаном споразуму између неше слине и аустријског министра прошле године, о враћању у Србију свих који нису добили азил.

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, sondek said:

Nema sta on da dobije warning sto sam ja pomenuo migrante,a ni na kraj pameti mi nisu bili oni nego seca sume

A ti si odma’ potrcao da mu ides niz dlaku me znajuci pozadinu njegovog “stava”. Ne vuci me za jezik.

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, Filipescu said:

Овде у медијима увелико се пише о потписаном споразуму између неше слине и аустријског министра прошле године, о враћању свих који нису добили азил.

Nemam ja nista proti da ih oni vrate nama. Imam protiv da ostanu ovde.

Ja sam za to da se oni humano, iz postovanje integriteta licnosti, veroispovesti... sta god, jednostavno proslede odakle su dosli. Ne trebaju Austrijancima, Nemcima, Madjarima... ne trebaju mi nama.

Link to comment
Share on other sites

Eeeee... a deo te love izgleda zavrsio i “blizu nas”...

E to je ono sto meni smeta i mislim da je protivno nasim intrtesima. Egzistencijalnom pre svega, politicki se i to stapaju. Tu mora da se figne prasins inace shebase nas i to “nasi”.

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, sondek said:

Ma zabole me patka kome je sta niz dlaku,ko sta kako tumaci.Ne volim da kad neko posece jedno drvo,a ne da se bahati po nac.parku i to je jedino na sto sam mislio

To sto te boli patka moze da bude i  medicinska i karakterna anomalija. Na sta si mislio?

Retoricko potanje, ne zahteva odgovor.

 

Ajmo dalje, tema je Corona i HiFi.

Kod mene ima posla umereno. Nije za hvalu nije ni za veliko kukanje. Pu,pu,pu... :)

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, sondek said:

U krajnjem slucaju i kome smetaju migranti bolje da mu smeta onaj koji njima trguje i ko zbog njih puni dzepove

To mi i smeta izmedju ostalog, zato sam i “skocio”.

Dok smradovi pune svoje dzepove  na pitanju migranata mi cemo da dobijemo “disciplinsku... nije dobro.

Poslednji poziv da ostavimo temu migranata, ok?

Link to comment
Share on other sites

16 minuta ranije, sondek said:

Pa onda lepo kazi smeta mi Aleksandar Vucic,uzo je pare,nasao je jos para...da nam napuni drzavu migrantima, a ne ko kiša oko Kragujevca 

Moram da ti “otvorim dusu;) ,meni po ovom pitanju smetaju jednako o uzrok i posledica.

I ne moze taj koga spominjes sam to da uradi, treba mu mnogo poltrona i  podguznih muva a neke lete bas blizu.

Comprende? ;)
 

@edit

Sondek, dzabe si bris’o, citirao sam tvoj post i sve se vidi. :)

Da brisem i ja?

ja sam za brisanje. Potvrdi. ;)

Link to comment
Share on other sites

35 minuta ranije, Filipescu said:

Па ту је квака 22. Србија је прва земља у којој су се регистровали. Нема где даље да их шаљеш. Ова "наша" ховна узели голему лову.

To nije tacno.

O ovome pise svet koji je neupucen i sledi budalastine koje podmecu forumi kao sto je "STOP naseljavanju migranata" koji je ziska koju je db bacio debilima da bi neutralisao Dveri, DJB i slicne koji se nadgornjavaju u glupostima i laznim vestima na ovu temu.

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, anubisgrau said:

To nije tacno.

O ovome pise svet koji je neupucen i sledi budalastine koje podmecu forumi kao sto je "STOP naseljavanju migranata" koji je ziska koju je db bacio debilima da bi neutralisao Dveri, DJB i slicne koji se nadgornjavaju u glupostima i laznim vestima na ovu temu.

Dobro objasni ti pravu istinu.Ti si upucen, radis na tom pitanju.

Kad ce da idu? Ne zanima me gde.

Link to comment
Share on other sites

na glupa pitanja ne odgovaram.

sto se tice cinjenica i pravne strane, 99.99% ljudi u tranzitu u srbiji je prvo prosla kroz EU zemlje (grcka, bugarska) i ne postoji pravni osnov za upucivanje u srbiju u procesu readmisije ili deportacije.

mali izuzetak su zemlje iz kojih se u srbiju ulazi avionski i ne postoji (ili nije postojao) vizni rezim - egipat, iran, tunis, burundi, turska, rusija, ukrajina... ali takvih je bas malo sveukupno a posebno trenutno u srbiji.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, anubisgrau said:

To nije tacno.

O ovome pise svet koji je neupucen i sledi budalastine koje podmecu forumi kao sto je "STOP naseljavanju migranata" koji je ziska koju je db bacio debilima da bi neutralisao Dveri, DJB i slicne koji se nadgornjavaju u glupostima i laznim vestima na ovu temu.

Да не буде да лупам ;):

https://www.vienna.at/regierung-will-abgelehnte-asylwerber-nach-serbien-schicken/6588843

https://www.derstandard.at/story/2000116902861/regierung-will-abgelehnte-fluechtlinge-nach-serbien-schicken 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...