Jump to content


HI FI i korona virus


Lucky Strike

Recommended Posts

12 sati ranije, Тодор НС said:

Lakše je javnosti sa ispranim mozgovima prihvatiti da Žexx bude ministar zdravlja a Kon ministar sporta nego da pusti da svako radi ono u šta se najbolje razume :eek:

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, gvlada said:

Не браним га конкретно али колико сам прочитао постоји предлог (захтев) да се сви тенисери вакцинишу пре наставка сезоне, имају и мото без вакцине нема тениса. Такође, планирају наставак сезоне у року од пар месеци чак и мање.

У том периоду направити успешно ефикасну вакцину без икаквих нежељених дејстава је теоретски могуће али практично не знам ко би прихватио да буде тестер.

Ajd' sada, stvarno misliš da će prve vakcine za Covid19 sišle sa proizvodne trake, sad' tu evo odmah pre nastavka sezone, odmah biti testirane na teniserima?!?

Mislim, sve u svemu, ovo konkretno za "obaveznu vakcinaciju svih tenisera", jeste još jedno spinovanje izvedeno iz ne baš jasnih izjava, ne baš jasno koga, "čuo sam..." informacije, šta je ko tačno rekao, šta je mislio, nekoliko vađenja iz konteksta zaredom pa onda "prepričano od strane interneta", kao uostalom i većina na netu o vakcinama i ostalim "zaverama".

Vakcine za aktuelnu pandemiju niti ima, niti će je biti pre nastavka takmičenja, niti mogu biti obavezne pre ispitivanja u velikom broju. A ako se problem sa Covidom nastavi tokom sledećih godina, i ako se vakcina proizvede, i ako se pokaže uspešna, velika je verovatnoća da će biti obavezna bar za internacionalne putnike. A i tada će je prvi primiti medicinski radnici po bolnicama, što i jeste najčešći slučaj za ovakve tipove vakcina.

Za pojedine regione u svetu, pojedine vakcine su svakako obavezne već decenijama. Ko ne želi da je primi, ne mora ni da ide u te regione.

Link to comment
Share on other sites

Оног тренутка када буде финализирана треба бити законски обавезна за сво становништво ове планете. До тада свако наметање обавезе је апсурдно.

Link to comment
Share on other sites

35 minuta ranije, simplicisius said:

Moram Vas pitati, mladi gospodine, da li ste ovaj navod postavili kao nešto što odobravate i sa čim se slažete?

Са чиме бих могао да се сложим да бих овог одобрио? 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, sondek said:

Čim brat posece zadnje drvo iz iz rezervata prirode u vreme policijskog casa i napravi prirodan pustinjski ambijent migrantima ciji postajemo logor.

Tako je,a mi svi ćutimo!Samo tiho odoboravamo njihove postupke,mnogo ljudi deli ovo mišljenje i ništa da se mrdne sa mrtve tačke.

Link to comment
Share on other sites

On 22.4.2020. at 19:51, sondek said:

Čim brat posece zadnje drvo iz iz rezervata prirode u vreme policijskog casa i napravi prirodan pustinjski ambijent migrantima ciji postajemo logor.

                                                                                                            e                                           w

14 sati ranije, Thecoki said:

Tako je,a mi svi ćutimo!Samo tiho odoboravamo njihove postupke,mnogo ljudi deli ovo mišljenje i ništa da se mrdne sa mrtve tačke.

 

moderacijo jel ovo hi-files postao alt-right forum kad tolerišete ovakvo pisanje na audio boardu?

ako jeste obznanite to da se odjavim na vreme, zahvaljujem.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, anubisgrau said:

                                                                                                            e                                           w

 

moderacijo jel ovo hi-files postao alt-right forum kad tolerišete ovakvo pisanje na audio boardu?

ako jeste obznanite to da se odjavim na vreme, zahvaljujem.

Ko tebi drma kavez? 

Link to comment
Share on other sites

Moje izvinjenje, zbog boldiranog.Napiždjen sam bio juce kad sam video ogromna stabla posecena na Dunavu u jednom vikend naselju,dodatno cuo da se  manijacki sece suma u nacionalnom parku u Bezdanu,a prosle nedelje za Frusku goru.

Link to comment
Share on other sites

izvinjenje prihvaceno, osetljiv sam kada se pored svih problema u srbiji u pricu uvode migranti koji nisu krivi ni zasta ovde niti zele da ostanu (niti ih ima u vidljivom broju). i sto srbi ne poznaju sopstvenu istoriju koja bi trebalo da im uskrati pravo da se bilo kome zale na migrante i migracije.

 

sto se tice sece, fruska gora se sece ima vise od godinu dana, mnogi delovi sume su ogoljeni. bilo je i skandala oko toga, EXIT fondacija je saopstila da je zasadila kamione avione sadnica a ispostavilo se nesto sitno i bedno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...