Jump to content


Pojacalo nema zvuk saTVa


Recommended Posts

Cao ljudi! Molim za pomoc. Imam pojacalo Onkyo TX-NR626 I TV Sony 55XG7096. Do sada sam koristio pojacalo najnormalnije vise od godinu dana bez TVa a juce sam tek kupio TV.

Povezao sam ih preko ARC Hdmi I pojacalo nema zvuk sa TVa. I kada zakacim opticki kabl opet nece. Pojacalo najnormalnije radi u svim ostalim slucajevima. Pustam muziku preko Bluetooth veze, radi internet radio, FM, svi uredjaj koji su povezani preko ostalih HDMI portova. Cak kada ukljucim PC, pusta audio a na TVu imam sliku sa racunara. Prakticno sve radi, sem zvuka sa TVa. A opet, kada ukljucim TV, pojacalo se automatski ukljuci a na TVu se zvuk prebaci na Av Receiver ali nema zvuka...

Sta mislite, sta je problem? Na koji nacin jos mogu da povezem TV sa pojacalom? Sta jos da probam? 

Link to comment
Share on other sites

Vrtim vec dva dana ali nece. TV nema puno opcija za podesavanja I sve sam probao. Nema cak ni opciju da ukljucim/iskljucim ARC niti opciju za opticki kabl. Probao sam da povezem I preko nekog drugog Hdmi ne ARC ali opet nece. Najradije bih ga odneo u neki servis, ili pozvao majstora da proba da podesi. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...