Jump to content


Dnevnik uvreda i diskriminacije


nemanjamilicevic011

Recommended Posts

Poštovani Willi,

 

Nisam upoznat sa odredjenim pravilima foruma jer se oglušujem i komentarišem zaključanu temu sa vaše strane ali spreman sam na konsekvence i sa radošću ih prihvatam ali ne mogu da prećutim vaš poziv na moju diskriminciju. Odakle vama pravo da govorite drugima da mi ne odgovaraju, mozete izneti sopstveni stav i ništa više.

Ne moram da budem advokat da bih bio upoznat sa svojim pravima, deca uče o tome u 4-tom razredu O. škole. Ja nisam nikome pretio tužbom, ako ste pratili moje tekstove naveo sam svoje razmišljanje da možda to koriste ljudi u inostranstvu (kao krajnju meru sigurno) da se zaštite od neprijatnosti.

Zakon i pravo je namenjeno gradjenima i ne trebamo biti advokati da bi to znali. Naveli ste u prvom obraćanju da denuncijencije testosterona ovde neće biti, ali zašto to pišete meni, ja konstantno smirujem situaciju, to treba da bude upuceno onome ko je agresivan, a ne meni. Kao sto vidite ja pisem vrlo stalozeno i smireno i ne pozivam druge da vas diskriminisu i umesto da molite ove prve da se privole lepom ophodjenju, vi trazite od mene dq se isclanim.

Nemam nameru da se obratim g-dinu Miodragovicu jer ne zelim nista da postignem. Ako ste me dobro shvatili ja konstantno branim sebe i pravo svih nas na misljenje, razlicitost i slobodu govora, a konstantno sam vredjan i upravo i diskriminisan.

Kod vas je i čekić i nakovanj pa postupite kako zelite i zakljucajte i ovu temu i pravo na odbranu (misljenje).

 

Necu se vise oglasavati o temi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Postoji 7-8 članova koji se ne ponašaju pristojno a neki moderatori to tolerišu i eto nama prostote,bezobrazluka i uvreda. I obično je moderator na njihovoj strani. Brani siledžije i divljake a ljude koje treba da zaštite,savetuju da se izčlane sa foruma.

Ja sam takođe ne zadovoljan ali koga briga. Delimično sam rešio problem ignore listom.

Link to comment
Share on other sites

15 minuta ranije, zflazar said:

slušate vi nešto ili se samo zajebavate?

Хтео бих, али слабо стојим са временом. :(

Иначе, још фали ротари миксер на средини, па да затворимо слику. :)

Link to comment
Share on other sites

37 minuta ranije, Ružić Slavoljub said:

Postoji 7-8 članova koji se ne ponašaju pristojno a neki moderatori to tolerišu i eto nama prostote,bezobrazluka i uvreda. I obično je moderator na njihovoj strani. Brani siledžije i divljake a ljude koje treba da zaštite,savetuju da se izčlane sa foruma.

Ja sam takođe ne zadovoljan ali koga briga. Delimično sam rešio problem ignore listom.

Usput si i ne pismen, ali je to samo tvoj problem.

Osim što si bot vladajuće sekte i što pozivaš ljude da se isele iz zemlje ako im ne odgovara kako žive pod vlašću tvoga preCednika.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, nemanjamilicevic011 said:

 

Poštovani Willi,

 

Nisam upoznat sa odredjenim pravilima foruma jer se oglušujem i komentarišem zaključanu temu sa vaše strane ali spreman sam na konsekvence i sa radošću ih prihvatam ali ne mogu da prećutim vaš poziv na moju diskriminciju. Odakle vama pravo da govorite drugima da mi ne odgovaraju, mozete izneti sopstveni stav i ništa više.

Ne moram da budem advokat da bih bio upoznat sa svojim pravima, deca uče o tome u 4-tom razredu O. škole. Ja nisam nikome pretio tužbom, ako ste pratili moje tekstove naveo sam svoje razmišljanje da možda to koriste ljudi u inostranstvu (kao krajnju meru sigurno) da se zaštite od neprijatnosti.

Zakon i pravo je namenjeno gradjenima i ne trebamo biti advokati da bi to znali. Naveli ste u prvom obraćanju da denuncijencije testosterona ovde neće biti, ali zašto to pišete meni, ja konstantno smirujem situaciju, to treba da bude upuceno onome ko je agresivan, a ne meni. Kao sto vidite ja pisem vrlo stalozeno i smireno i ne pozivam druge da vas diskriminisu i umesto da molite ove prve da se privole lepom ophodjenju, vi trazite od mene dq se isclanim.

Nemam nameru da se obratim g-dinu Miodragovicu jer ne zelim nista da postignem. Ako ste me dobro shvatili ja konstantno branim sebe i pravo svih nas na misljenje, razlicitost i slobodu govora, a konstantno sam vredjan i upravo i diskriminisan.

Kod vas je i čekić i nakovanj pa postupite kako zelite i zakljucajte i ovu temu i pravo na odbranu (misljenje).

 

Necu se vise oglasavati o temi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Форум је у једну руку умањена слиа и прилика друштва у којем живимо, ту превасходно мислим да понашање и реакције појединих уважених чланова, у конверзацији са другим уваженим члановима форума.

Посебно ми је интересантно када изјаве да се гнушају глупости, да им је после ххх година биствовања на форуму, јелте, праг толеранције толико низак и једноставно су приморани да примене силу.

Лепо сам вам ја рекао на почетку ваше теме како ће завршити. Их, па то се дешавало толико пута пута да је постало и нормално.

Ставите ви лепо на вашу игноре листу те исте чланове и мирна бачка.

Посебно су ми интересантне изјаве типа "повраћа ми се" и слично. Изволи, поврати се :D.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na forumu smo radi hobija,koji treba da bude lepsi deo dana.Ostavite advokate,pretnje(makar i indirektne) i citiranje clanova zakona,pretnje, uvrede,ucenjivanje,pominjanje pravnih timova vasih namuđenih firmi za negde drugde. 

Rekao ti covek da se ne razumes,pa sad places ko uvredjena strina,polupriprecujes...Sta covek da ti kaze, razumes se,a stavio si floarstander zvucnike na policu na kojoj su ti uređaji ,da spases zeni parket.Razumes se ko Marica u kriv Q eto i ja ti sad otvoreno kazem .Nije dovoljno otici u radnju i pokupovati hifi kao namestaj ...Natuzzi msm...pao sam u nesves od komode,pokazacu je zeni da šeruje drugaricama na fejsu.

Treba da ovde dolazimo i komuniciramo u nekom polustrahu od sudova,advokata ...clanova zakona ,krivicnih prijava ,cinkarenja...pun nam kufer neslobodnog sevrn9korejskog drustva i straha gde ces da opsujes preCedika ili mu kazes da je derpe samo nam to i ovde treba.

Skidam Wiliju i Ljubi kapu na zastiti na zastiti foruma od takvog bullshita. :cheers

Sloboda za Deliju,Patasone,Sondeke i ostale zlikovce ,i ostale "vrsnjacke nasilnike" u hifi vrtiću.

Nije zgore da vas neko nekad i čačne ...eto mene su iz zemlje selili,pa im nije uspelo,nazalost...a ko mi je najvise pljuvao po hifi najvise mi pomogao.Sta vas ne ubije ojačaće vas ... 

 

Link to comment
Share on other sites

Sondek zanimljiva i duhovita opservacija ali na zalost bez potrebe uvredljiva. Hajde radi lakse komunikacije da predpostavimo da je sve tacno tako, kako je napisano. Izmenio bih termin plakanja i dodao vapaj, ali to ne menja sustinu. Dakle slozili smo u potpunosti o mom znanju tj. neznanju. Ali odakle potreba da vredjas osobu koja nesto ne zna. Da li osobi bez noge namerno neces da ustanes u autobusu, jer on nema nogu.
Hajde da ceo slucaj za tebe iznesem literarno. Zamisli da sam dosao u tvoj grad i tamo bio opljackan. Ali pljackas je bio donekle dobrodusan pa mi nije uzeo sve. Ja se pozalih sledecem prolazniku koji se predstavi neobicnim anglo-saksonskim imenom na W, nisam zapamtio i upitah me da li sam pravnik. Na moj odrecan odgovor, dodatno me opljacka i zatrazi od mene da uz strogu diskreciju napustim grad. Na izlasku sretnem coveka koji je hvalio postupak prve dvojice. Sve to je posmatrao gradonacelnik koji kada je cuo da se dva puta vec bunim, da ako to ucinim i treci put racunam na zabranu ulaska u grad.
Predlozio bih i zanimljivu knjigu Viktora Igoa, Jadnici. On opusuje ljude (pored ostalog, prikazujem prilicno sturu analizu)koje su razne zivotne okolnosti dovele u jako tesku situaciju, bedu - u pocetku materijalnu, a kasnije i moralnu (jadnici bez sumlje). A zatim opisuje ljude koji su se u turbulentnom vremenu francuske revolucije snasli i vrlo koriste los polozaj ovih prvih na svaki nacin. Pitam se ponekad na koga je jedan od najvecih svetskih pisaca mislio. Ali shvatimo ovo samo literarno


Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Ljuba locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...