Jump to content


M2tech hiface white


zeljko1974

Recommended Posts

6 minuta ranije, Sonichammer said:

Ako sam dobto Shvatio Zexx-a u osnovi jesu.

Generacijski tj po periodu proizvodnje jesu.

Isti drajver = isti hardver u osnovi, ali ne i sama implementacija, jer se i ne očekuje da bude potpuno ista u uređaju od 100, 1300 i 7000e.B)

Link to comment
Share on other sites

Plavi ekran dok je isključen znači ako ti je npr. u Foobaru namešten izlaz Young Kernel Streaming a sam DAC je isključen (pošto za KS stoji uređaj na listi i kad je isključen). I onda ako klikneš Play dobiješ taj poznati plavi ekran i ide restart. Zvuči strašno ali kad ti se desi jednom dvaput više ne grešiš, nisam to godinama video dok nisam sad nešto čačkao na Win 10 nevezano za ovu priču. Ima i pipavijih stvari u hi-fi-ju ;)

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, Gruja said:

Plavi ekran dok je isključen znači ako ti je npr. u Foobaru namešten izlaz Young Kernel Streaming a sam DAC je isključen (pošto za KS stoji uređaj na listi i kad je isključen). I onda ako klikneš Play dobiješ taj poznati plavi ekran i ide restart. Zvuči strašno ali kad ti se desi jednom dvaput više ne grešiš, nisam to godinama video dok nisam sad nešto čačkao na Win 10 nevezano za ovu priču. Ima i pipavijih stvari u hi-fi-ju ;)

Taj KS plugin za Foobar je iz daleke 2006. godine i čudo je da uopšte radi u novijim Windows verzijama, pa je povremeni BSOD ipak prihvatljiva žrtva, rekao bih...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, zeljko1974 said:

Ah, misa da mu hebem, tri dana price i sad se tek javljaju ljudi... Dajte neki hint, koji drajveri.....?.....? 

I meni je cilj igre dovesti do svrsihodnosti uredjaja, a ne pljuvanje, ko sto kaze koljega Ab.... 

AKO se ne varam, driver za Young Mk1 sam pre nesto vise od godinu dana skinuo sa oficijelnog sajta.

Ako ga nema vise na sajtu, mogu da ga uploudujem na We Transfer, mislim da ga imam negde na kompu.

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, zeljko1974 said:

Ah, misa da mu hebem, tri dana price i sad se tek javljaju ljudi... Dajte neki hint, koji drajveri.....?.....? 

I meni je cilj igre dovesti do svrsihodnosti uredjaja, a ne pljuvanje, ko sto kaze koljega Ab.... 

Ne bi bilo lose probati ASIO u foobar-u, mozda je ipak do KS a ne do samih drajvera.

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, Zexx said:

Nema ASIO drajver, tek od modela hiFace 2 postoji, ali ostaje WASAPI kao opcija, osim ako ne misliš na ASIO4ALL ili neki sličan ASIO wrapper.

Ok, nisam znao da nema asio drajver. Ideja mi je bila da zaobidje KS u Foobaru (ako je vec mator plugin), i da proba asio, a moze i wasapi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...