Jump to content


5.1 sistem za muziku


yamaha2700

Recommended Posts

Kako da znam koji vufer ima kvalitetnije pojacalo? Ovaj JBL daje jako lep bas, samo mi se ne svidja sto se greje.

Sto se vufera tice, isao bih i ja na veci od 30 cm...ali koji...kod nas se tesko nalaze. Mivoc SW 1500 A-II 38 cm precnik, je odusevio me je, placen 180€ nov u Austriji 2005 god.. Vredi svaku paru ali dzabe kad ne mogu da ga nadjem u prodaji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 12.6.2020. at 12:01, yamaha2700 said:

Kako da znam koji vufer ima kvalitetnije pojacalo? Ovaj JBL daje jako lep bas, samo mi se ne svidja sto se greje.

Sto se vufera tice, isao bih i ja na veci od 30 cm...ali koji...kod nas se tesko nalaze. Mivoc SW 1500 A-II 38 cm precnik, je odusevio me je, placen 180€ nov u Austriji 2005 god.. Vredi svaku paru ali dzabe kad ne mogu da ga nadjem u prodaji.

Ma nek se greje! 
Samo udri! Nadam se da si sve dobro povezao. Opusti se i rokaj.

Ja koristim 3  suba. Nema greske. Docice jos 2 kom. suba.

Link to comment
Share on other sites

Taj sub ima hronican problem sa pojacalom, ljudi obicno uzimaju kao budjet resenje Behringer iiNUKE NU1000 ili NU3000. U tom slucaju sub se koristi kao pasivan sto je, imo, jos bolje resenje, a ostaje i opcija dodavanja drugog pasivnog suba. Moze se naci preko oglasa i slican neki drugi polovan PA amp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...