Jump to content

Recommended Posts

Posted

Imao sam problem sličan. Probao gole žice na Wharfedale i dešavalo se da džamper izgubi kontakt ......... Da ne dužim mislio sam da mi je crko visokotonac. Probao sa bananicama i bilo je OK.
Sada imam druge kutije i ne prave problem sa golim žicama.

Posted
2 sati ranije, Dragan Penev said:

Imam, ali i on je u obliku viljuške. Tek to neće da može da se stegne dobro... Probao sam. Išla bi viljuška na viljušku. 

Prethodno sam imao Rege na bananice, a džampere gole žice, bilo jednostavno za uklopiti. 

Pazi, ovako kako je sad je stegnuto lepo. Ne znam samo da li je ok na duže staze. 

Nije dobro. Menjaj, resavaj.

Posted

Jedan par sa bananicama,drugi sa spade konektorima ili golom zicom.Nema drugacije.Ovo spade na spade nikako.Pomerice ti zena bi.briskanju ilj usisavanju pa ces da pravis parastos kod majstora ampu na 40 dana dok ga docekas, kad se napravi neki kratak spoj

  • 2 months later...
Posted
On 10/10/2020 at 10:03 PM, Dragan Penev said:

Pitanje, momci... 

Moj Denon AVR X2400h ima preout za Zone 2, tačka 10 na sajtu dole. 

http://manuals.denon.com/AVRX2400H/EU/EN/GFNFSYedpbextw.php

A dodatno objašnjenje za Zone 2 je ovde:

http://manuals.denon.com/AVRX2400H/EU/EN/GFNFSYtmyicciu.php#SEHFMLlyvhfizg

Ono što mi nije jasno, ako neko ovo može da razume.... Ako povežem pojačalo na Zone 2 preout pa na pojačalo stavim floorstand zvučnike, da li to znači da ako odaberem zone 2 kao amp assign, mogu preko pojačala da slušam muziku? Ali u tom slučaju, floor zvučnici mi ne bi radili za druge stvari kao na primer za gledanje filmova ili tv. 

Ideja mi je bila da dodam pojačalo na AVR i da ga iskoristim za slušanje stereo muzike. 

I dalje razmišljam o dodavanju integralnog pojačala na AVR. Kao što sam već opisao, imam preout za Zone 2 na AVR I u uputstvu piše da tu može da se poveže externo int. pojačalo. Međutim, na netu nađoh neku temu gde kažu da avr x2400h nema preout za frontove pa kao ne može da se kači. 

Imam neku varijantu da od drugara kupim Denon PMA 600, ali on nije blizu mene pa ne mogu da probam da testiram. 

Da li je ovo izvodljivo sa mojim AVR? 

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...