Engine Posted November 18, 2020 Report Posted November 18, 2020 Može i džamper na bananicu.Послато са SM-G960F помоћу Тапатока Quote
ivanp Posted November 18, 2020 Report Posted November 18, 2020 Imao sam problem sličan. Probao gole žice na Wharfedale i dešavalo se da džamper izgubi kontakt ......... Da ne dužim mislio sam da mi je crko visokotonac. Probao sa bananicama i bilo je OK. Sada imam druge kutije i ne prave problem sa golim žicama. Quote
Spachek Posted November 18, 2020 Report Posted November 18, 2020 Stvarno ne vidim sta fali goloj zici...Sent from my LG-G6 using Tapatalk Quote
Dragan Penev Posted November 18, 2020 Author Report Posted November 18, 2020 Ne, ići će gola žica na džamper. Ali bih menjao viljuške za bananice. Našao sam bananice u Mkabl. Quote
nesone Posted November 18, 2020 Report Posted November 18, 2020 2 sati ranije, Dragan Penev said: Imam, ali i on je u obliku viljuške. Tek to neće da može da se stegne dobro... Probao sam. Išla bi viljuška na viljušku. Prethodno sam imao Rege na bananice, a džampere gole žice, bilo jednostavno za uklopiti. Pazi, ovako kako je sad je stegnuto lepo. Ne znam samo da li je ok na duže staze. Nije dobro. Menjaj, resavaj. Quote
sondek Posted November 18, 2020 Report Posted November 18, 2020 Jedan par sa bananicama,drugi sa spade konektorima ili golom zicom.Nema drugacije.Ovo spade na spade nikako.Pomerice ti zena bi.briskanju ilj usisavanju pa ces da pravis parastos kod majstora ampu na 40 dana dok ga docekas, kad se napravi neki kratak spoj Quote
Dragan Penev Posted November 18, 2020 Author Report Posted November 18, 2020 Ja brišem prašinu. Tako smo se podelili. Stižu bananice večeras, I to na noge direktno. Quote
nesone Posted November 18, 2020 Report Posted November 18, 2020 Svaka cast. Prasina smeta, ako imas puno kablova iza uredjaja. Pricam iz iskustva. Postavi fotke kasnije, ili sutra. Quote
Dragan Penev Posted November 18, 2020 Author Report Posted November 18, 2020 Rešeno. Stavljene Wireworld srebrne bananice. Quote
Dragan Penev Posted November 18, 2020 Author Report Posted November 18, 2020 A ovo je ostatak: 4 srebrne Wireworld viljuške 4 džampera koji su bili sa Rega kablovima, pravljeni sa pozlaćenim viljuškama 4 originalna džampera sa zvučnika. Quote
patason Posted November 18, 2020 Report Posted November 18, 2020 odje nema nista srebrno, sve suvo zlato Quote
Dragan Penev Posted November 18, 2020 Author Report Posted November 18, 2020 Viljuške su srebrne. Skinute sa ww kabla. Takođe, bananice koje sam stavio su isto srebrne. Quote
patason Posted November 19, 2020 Report Posted November 19, 2020 viljuske uniterm (sa navojem) sa slike posrebrene? imam ih nekako nisu tako zute kao tvoje. Quote
Dragan Penev Posted November 19, 2020 Author Report Posted November 19, 2020 E bre, ne kvari mi temu... :))))) Srebrne su, lud nisam. Priznajem na slici su kao zlatne, zbog odsjaja. Nebitno. Rešio sam problem Quote
Dragan Penev Posted January 25, 2021 Author Report Posted January 25, 2021 On 10/10/2020 at 10:03 PM, Dragan Penev said: Pitanje, momci... Moj Denon AVR X2400h ima preout za Zone 2, tačka 10 na sajtu dole. http://manuals.denon.com/AVRX2400H/EU/EN/GFNFSYedpbextw.php A dodatno objašnjenje za Zone 2 je ovde: http://manuals.denon.com/AVRX2400H/EU/EN/GFNFSYtmyicciu.php#SEHFMLlyvhfizg Ono što mi nije jasno, ako neko ovo može da razume.... Ako povežem pojačalo na Zone 2 preout pa na pojačalo stavim floorstand zvučnike, da li to znači da ako odaberem zone 2 kao amp assign, mogu preko pojačala da slušam muziku? Ali u tom slučaju, floor zvučnici mi ne bi radili za druge stvari kao na primer za gledanje filmova ili tv. Ideja mi je bila da dodam pojačalo na AVR i da ga iskoristim za slušanje stereo muzike. I dalje razmišljam o dodavanju integralnog pojačala na AVR. Kao što sam već opisao, imam preout za Zone 2 na AVR I u uputstvu piše da tu može da se poveže externo int. pojačalo. Međutim, na netu nađoh neku temu gde kažu da avr x2400h nema preout za frontove pa kao ne može da se kači. Imam neku varijantu da od drugara kupim Denon PMA 600, ali on nije blizu mene pa ne mogu da probam da testiram. Da li je ovo izvodljivo sa mojim AVR? Quote
gvlada Posted January 25, 2021 Report Posted January 25, 2021 Није, треба да пише front pre out. Зона 2 је да слушаш музику у другој соби. Quote
Ljuba Posted January 26, 2021 Report Posted January 26, 2021 http://manuals.denon.com/AVRX2400H/NA/EN/GFNFSYvffiuorq.php Quote
Dragan Penev Posted February 15, 2021 Author Report Posted February 15, 2021 Stigao mi danas stalak za ploče. Skroz simpa, zadovoljni smo. Quote
Dragan Penev Posted February 16, 2021 Author Report Posted February 16, 2021 Hvala. Širina se po potrebi pravi, ovde je planirano za oko 40 ploča. Nije ni skupo, 20 evrona. Quote
sondek Posted February 16, 2021 Report Posted February 16, 2021 Nije lose,kad sklopis šarzer od 10kom dobijas prvu dijagnozu Quote
sondek Posted February 16, 2021 Report Posted February 16, 2021 ...i onda mozes slobodno da prestanes da koristis mnozinu,tacno na prvom metru prestaje...slusaj iskusnijeg sa odeljenja Quote
Dragan Penev Posted February 16, 2021 Author Report Posted February 16, 2021 To, to. Bukvalno kao si opisao. Neka, samo neka se sluša dobra muzika. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.