Jump to content


Hi-Fi sistem - Dragan Penev


Dragan Penev

Recommended Posts

Posle evo malo više od 4 meseca da malo sumiram utiske:

- veliki napredak u odnosu na prethodni sistem koji sam imao. Čisti, jasni tonovi.

- dopada mi se najviše što je Atoll u kombinaciji sa Elipson uspeo da umiri basove za bilo koji tip muzike. Nekako ide glatko i ne ometa bilo da gledaš TV ili da slušaš muziku.

- mnogo više detalja, posebno ako se sluša neka instrumental music, gitara npr.

- tek sad se čuje kako Amira Medunjanin ima divan glas

- jednostavno korišćenje strimera, univerzalni daljinac tako da je jedan praktično višak.

- Atoll aplikacija odlična i brza. Nijedan bug do sada, nijedno štucanje ili što bi rekla deca, glič. 😂

- sviđa mi se dizajn, jednostavan i moderan. Uskoro će verovatno ići i neka polica koja će da zameni postojeću.

- mogućnost nadogradnje Atoll IN100 Signature sa DAC modulom ako bude potrebe.

Od zamerki mogu samo da dodam da Atoll MS120 nema USB izlaz ali u principu živi se i bez toga.

I da...ne smem da okinem Atoll preko level 4.

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, Dragan Penev said:

Posle evo malo više od 4 meseca da malo sumiram utiske:

- veliki napredak u odnosu na prethodni sistem koji sam imao. Čisti, jasni tonovi.

- dopada mi se najviše što je Atoll u kombinaciji sa Elipson uspeo da umiri basove za bilo koji tip muzike. Nekako ide glatko i ne ometa bilo da gledaš TV ili da slušaš muziku.

- mnogo više detalja, posebno ako se sluša neka instrumental music, gitara npr.

- tek sad se čuje kako Amira Medunjanin ima divan glas

- jednostavno korišćenje strimera, univerzalni daljinac tako da je jedan praktično višak.

- Atoll aplikacija odlična i brza. Nijedan bug do sada, nijedno štucanje ili što bi rekla deca, glič. 😂

- sviđa mi se dizajn, jednostavan i moderan. Uskoro će verovatno ići i neka polica koja će da zameni postojeću.

- mogućnost nadogradnje Atoll IN100 Signature sa DAC modulom ako bude potrebe.

Od zamerki mogu samo da dodam da Atoll MS120 nema USB izlaz ali u principu živi se i bez toga.

I da...ne smem da okinem Atoll preko level 4.

Uzivaj. 

Napisao si,

 USB služi samo za povezivanje eksternih memorijskih uređaja....

Znas li mozda koji je max eksternih HDD sa svojim napajanjem   za povezivanje?

 

 

Link to comment
Share on other sites

@nesone USB ulaz da, za povezivanje eksternih memorijskih ulaza. Ono što sam napomenuo je da nema USB izlaz. Npr. to imaju neki drugi strimeri, ali u ovakvom setup iskreno mi i ne treba to. Izbacio sam sve dodatne uređaje, kao na primer eksterni DAC.

Ono što sam probao je sa USB HDD od 4 TB i to radi bez problema. Iskreno, i nemam toliko muzike na USB, mada prihvatam svaki poklon u vidu šerovanja neke muzike, a mogu da uzvratim takođe. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...