Jump to content


Hi-Fi sistem - Dragan Penev


Dragan Penev

Recommended Posts

Ljudi, šta se te se zalepili za Atoll strimer. 😂😂😂

Novi sistem je stigao, razrađujem priču za novi strimer koji će mi ispunjavati ono što hoću.

Elipson je super, sviđa mi se kako se slaže sa Atoll IN100 Signature. Zvuk je veoma dobar, najviše mi se dopada kako umiruje bas i kako dozira u pesmama.

Da li će biti Atoll strimer, da li Cocktail Audio da li će ostati Node sa Earmen...videćemo u narednim danima.

Ono što me čeka za vikend je da pomerim TV i da malo probam da pozicioniram zvučnike koliko je to moguće.

Iskreno sam zadovoljan jer je ovo neuporedivo u odnosu na prethodni sistem. Jednostavno Atoll IN100 je za 3 klase bolji, ako je i više, od Denon AVR.

Link to comment
Share on other sites

Moja preporuka za sve... Pozovete distributera za Atoll u Srbiji, objasniće vam sve, čak i više nego što treba. Neverovatno predusretljiva osoba, strpljiva i spremna za svaku preporuku i pomoć sa njegove strane.

Iskustvo koje imam sa njim već nekih par godina je nemerljivo sa svim ovim drangulijama, spravama, kablovima, jumperima itd.

Danas kada se živi brzo i kad smo svi nervozni i negde žurimo, mislim da treba ceniti i trud osobe koja je spremna da pomogne. Tako da svakako da sumiram: Atoll MS120 je odličan izbor za sistem ko želi da ima sve podržane striming servise i kao ja na primer da poveže svoj TV. Sve je vrlo lepo upakovano, izrada je vrhunska...Ali više detalja ću dati u temi koja nam je otvorena povodom strimera.

Link to comment
Share on other sites

Nisi ti nas razumeo. Nama ne trebaju objašnjenja distributera za Atoll. Inače upoznati smo, ja bar, sa profesionalnošću istog. 

Trebaju tebi jer si ti zainteresovan. Bez ikakve zle namere smo prokomentarisali a i savetovali te da ne priključuješ uređaje kako nije propisano. 

Na naš savet i komentar si odgovorio kako si odgovorio.🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvukoljub said:

Sve piše na sajtu proizvođača...🙄

Ako uređaj ostane u sistemu, mene bi zanimalo da li bolje zvuči u bypass modu ili uz korišćenje internog preampa.

Čim budem rešio sve detalje bićeš pozvan da dođeš da čuješ i isprobamo. Mislim da je to najbolja opcija.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hoću. Obavezno. Daj mi samo malo vremena da se naviknem ali ono što na prvu ruku mogu da kažem je da ima neuporedivo brži odziv od Node, a sa ifi zen stream je neuporediv u svakom smislu.

Svakako ću ovo opisati u temi strimera. 

Zadovoljan sam promenom. Ima sad tu par stvari koje treba utegnuti. Pomeriti TV, razmaknuti zvučnike ali polako.

Uz uređaje sam zamenio i strujne kablove.

Hvala na čestitkama @nesone

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...