Jump to content


Hi-Fi sistem - Dragan Penev


Dragan Penev

Recommended Posts

27 minuta ranije, vdzele said:

Pa znam i ja da nije pogodno za njega. Ali sam zato napisao da se napravi kompromis, nek preuzme neki procenat kako treba.

Konkretno ja nikad ne bi stavljao bočne stranice.

Prodje vec par godina kako ga ja u to ubedjujem...na kraju sam uzeo tu uzu i spakovao pola uredjaja.Kuburim sa prostorom,inace bih uzeo jos jednu pa reseno.

 

Link to comment
Share on other sites

Trebaju ti tri takva stočića. Trebaju min. 3 nivoa, donji srednji i krov. Ako hoćeš sva tri nivoa da budu ista, onda 3 stočića.

Isečeš nogare, dodaš brezone da naviješ (ili može ko hoće da stavlja šiljke na svaki nivo), ka podu naravno šiljci.

Evo u prilogu jedan primer od IKEA stočića. Bukvalno 4 stočića skraćena za visinu i ubačeni šiljci.

IKEA HiFI.jpg

Link to comment
Share on other sites

Само бих скренуо пажњу свима, да кад вам се пружи прилика (жена дозволи) да узмете праву полицу, да је никако не пропустите. После може бити касно. Причао ми другар :D...

Link to comment
Share on other sites

46 minuta ranije, Filipescu said:

Само бих скренуо пажњу свима, да кад вам се пружи прилика (жена дозволи) да узмете праву полицу, да је никако не пропустите. После може бити касно. Причао ми другар :D...

Ti si podigao celu policu na lager šiljke. Kakva su iskustva po pitanju zvuka? Čini mi se da si je podigao na 6 komada. Dodatno si i svaki uređaj odvajao na šiljke plus tegovi odozgo...

11.jpg

Moglo bi biti zanimljivo pogotovo što imaš policu koja je lepa ali nepreporučljiva za HiFi.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Delija said:

A sta da radis kad nije zena picajzla, vec ti? :rolleyes:

 

:D

Да певаш :thumbsup2.

1 sat ranije, Father said:

Ti si podigao celu policu na lager šiljke. Kakva su iskustva po pitanju zvuka? Čini mi se da si je podigao na 6 komada. Dodatno si i svaki uređaj odvajao na šiljke plus tegovi odozgo...

11.jpg

Moglo bi biti zanimljivo pogotovo što imaš policu koja je lepa ali nepreporučljiva za HiFi.

Јесте 6 комата шиљака. Свакако није имало негативан утицај, али нисам баш могао да се цимам да стављам и склањам, па поредим детаљно...

Више ми смета визуелно овако набацано... Било је ок док је био Бенчмарк, па само две мале компоненте, али сад још са грамом, изгледа бзвз...

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Filipescu said:

Jесте 6 комата шиљака. Свакако није имало негативан утицај, али нисам баш могао да се цимам да стављам и склањам, па поредим детаљно...

Више ми смета визуелно овако набацано... Било је ок док је био Бенчмарк, па само две мале компоненте, али сад још са грамом, изгледа бзвз...

Onda skicenblok u ruke pa neka skidža ...

Da ti sada imaš gramofon plus na svu gungulu sa slike. Znači balansero. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...