Jump to content


moj novi kucni bioskop


lord_bozidar

Recommended Posts

Pozdrav kolege,

 

pre mesec dana sam se ponovio i kupio nove zvucnike i pojacalo. A mesec pre toga nov TV...

posle dugog i mukotrpnog istrazivanja, citanja, slusanja, sklapanja budzeta itd :D
odluka je pala na Focal Aria 936 i Pioneer VSX-LX 503

to sad trenutno radi kao 4.1 sistem, sa satelitima i subwooferom jos od starog set-upa.

planirano je da to bude 5.1.2

 

Iskreno sam prezadovoljan i izgledom, kvalitetom izrade ali pre svega zvukom. Jos uvek se igram sa pojacalom i isprobavam sve zivo,
jer moje prethodno pojacalo je bilo H/K AVR 165 koje je kupljeno davne 2007. ali i dalje radi besprekorno, samo sto nema ni priblizne mogucnosti kao pioneer.
Pojacalo me je odusevilo jer u stereo rezimu fenomenalno reprodukuje zvuk i ima vise nego dovoljno snage za ove Focale koji mogu da se spuste i do 2 Oma  :)

Za pojacalo sam se stvarno brinuo jer navodno vazi koliko za zvucnike, toliko minimum i za pojacalo :D
malo jace od mesec dana kasnije skoro svakodnevnog rada i "razradjivanja", poprilicno sam iznenadjen koliko glasno pojacalo moze da tera ove zvucnike :wub:

 

aNMHg3Mh.jpg

3WDG2F3.jpg

GVBgUYx.jpg

Ym7MKPb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...