Jump to content


Plastifikacija zidne konzole


Ajduk

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Hteo bih da plastificiram zidnu konzolu izradjenu od metalnih profila 20x20mm. Profili su vareni a spojevi su naknadno bruseni pa na odredjenim mestima postoje izbocine, brazde i sitne nepravilnosti koje treba da se srede. S obzirom da ja nemam pojma kako se to radi interesuje me sledece:

- da li to oni sredjuju prilikom plastifikacije?
- ako ne, i ja budem morao to raditi, sta je najbolje uraditi kao pripremu za plastifikaciju?
- da li imate preporuku sta koristiti od alatki i materijala?
- Imate li preporuke ko radi plastifikaciju (po mogucnosti Nbg / Zemun)?

Izvinjavam se ako tema vec negde postoji, ja nisam uspeo da nadjem nista slicno.

Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

Mali update. Raspitao sam se na par mesta i niko ne radi pripremu pa sam morao sam da zasucem rukave. Uzeo sam smirglu za brusilicu i sredio vecinu nepravilnosti. E sada imam problem sto sam na dva spoljasnja coska gde se spajaju profili pod 90 stepeni skinuo sivise vara i sad su tu nastale rupice. Jbg... Aparat za varenje nemam tako da cu morati verovatno da to zagitujem pa presmirglam ponovo. Neko mi je rekao da postoji git u spreju ali ja nisam uspeo da ga nadjem u Okovu ili u Uradi sam. Da li je to dobra opcija ili postoji nesto dugo? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...