Jump to content


Zvucnici


speedbullet

Recommended Posts

Vrsta muzike manje vise techno, rock, metal i volim dobar i kvalitetan bass u zvuku... soba mi je nekih 25 kvadrata, u zvucnike bi ulozio nekih 3-4 4,5 tisuce kuna sad ako postoji jeftinija solucija uvijek sam za :)

kao izvor mi sluzi komp koji je spojen na AUX ulaz i gramofon koji je logicno spojen na phono ulaz 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ljuba said:

Još samo da pridodam da ćemo i kažnjavati bilo kakvu netrpeljivost ili provokacije upućene članovima iz komšijskih država. Na ovom forumu je dozvoljeno da se piše u svim valutama.

Bravo! Članovi iz susednih država čine ovaj forum sjajnim! 

Link to comment
Share on other sites

39 minuta ranije, nkrgovic said:

 Ko hoce o zvucnicima uz Yamaha pojacalo slobodno. Prvi sledeci politicki komentar mometalno povlaci ban od 7 dana i trajni warning poen.

 Kaznjavanje za ovo do sad napisano, zbog kolicine bice prosledjeno moderatorskom kolegijumu.

Aj' samo iz mog post-a izbaci "za one manje bezobrazne", posto je van konteksta nakon obrisanih postova.

Link to comment
Share on other sites

 Vi ste nemoguci. Batalili ste politiku i nastavili da trolujete o cemu vec....

 

Tema su zvucnici, uz Yamaha pojacalo.

 

Ako neko od distributera (i samo od njih) zeli da objasnjava svoj nacin poslovanja na forumu, moze u odvojenoj temi. Ima smisla za forum, ali ne za ovu temu. @Sonichammer ili neko drugi od zvanicnih distributera to moze ako zeli, ali ne znam kako bi ih zastitili od glupih komentara.... Vasa volja, niste mala deca. Ovde lepo vas molim, stvarno mi je dosta off-a. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...