Jump to content


Stereo sistem


Swen83

Recommended Posts

Pozdrav svima i srećni praznici. Hoću da pređem na stereo, a volim da mi je sve povezano sa tv-om, tako da mi treba optika ili internet. Da li da uzmem neki snagaš stariji jeftiniji i neki network risiver, možda čak kombo sa CD-om. Zvučnike razmišljam da promenim, a dopadaju mi se Kef Q serija. Nio sam na na poslednje Hi fi show i najviše mi se svideo Harbeth i Auris. Ako neko zna neku primetno jeftiniju varijantu, a da zvuči slično, nek javi . Hvala unapred

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

A šta misliš da ti lepo sve to posložiš da drugi razumeju: šta imaš, šta zadržavaš, šta hoćeš od novog sistema, kolika je prostorija gde će sve to biti, koja vrsta muzike, koji su izvori muzike, da li novo ili može i polovno - i ono najvažnije koliko para za sve to što hoćeš, pa će se možda i naći neko rešenje.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stiže mi popodne Yamaha a-s 701 . Šta mislite kako bi išle Kef q350 ili Kef ls50 ili neki drugi predlog. Dnevna soba mi je do 15 kvadrata, s tim što je levi zid do kuhinje srušen i tu je veliki šank - sto. Iza tv i zvučnika su prozori, desno je zid zgrade, iza gipsani, a plafon je fabrički spušten (soliteri u bloku 45). Ako neko ima bilo kakve sugestije, dobro bi došlo. Pozdrav

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Swen83 said:

Stiže mi popodne Yamaha a-s 701 emoji16.png. Šta mislite kako bi išle Kef q350 ili Kef ls50 ili neki drugi predlog. Dnevna soba mi je do 15 kvadrata, s tim što je levi zid do kuhinje srušen i tu je veliki šank - sto. Iza tv i zvučnika su prozori, desno je zid zgrade, iza gipsani, a plafon je fabrički spušten (soliteri u bloku 45). Ako neko ima bilo kakve sugestije, dobro bi došlo. Pozdrav

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 

Јамаха се воли са Кеф-ом, то дефинитивно, а и лс50 је много бољи звучник од кју350......ако можеш иди на ову бољу варијанту.....шта је извор, који су каблови?

Link to comment
Share on other sites

Trenutno imam ova dva, a na njima sam video najveću razliku u odnosu na neke obične pre toga. Da li ću sa ls50 imati dovoljno basa, pošto trenutno ne želim sabove da koristim, a i neće biti love dok sve pokupujem. Našao sam sliku stakala za ls50 na Kef-ovom sajtu, pa dal ima neko ko izrađuje iste.34118ac67030e6e622a805b22dd0deae.jpgc20b409fd97e1fcbe3fa4af504e1e8e9.jpg

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A šta misliš da ti lepo sve to posložiš da drugi razumeju: šta imaš, šta zadržavaš, šta hoćeš od novog sistema, kolika je prostorija gde će sve to biti, koja vrsta muzike, koji su izvori muzike, da li novo ili može i polovno - i ono najvažnije koliko para za sve to što hoćeš, pa će se možda i naći neko rešenje.:rolleyes:
Stigle yamahe, sad još zvučnici
6b9fdaf597cd5f0c96306c77e8e37b62.jpg

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...