Jump to content


Naim Supernait 2 vs Parasound halo hint 6


Miroljub

Recommended Posts

44 minuta ranije, nesone said:

Ne moras vise da nam saljes oglase.

Snalazimo se mi sami, kome treba.

Nije po pravilu foruma.

LP.

Ako nije po pravilima slobodno neka se brise. Čovjeku treba pomoci koliko je moguce. E sad bas da svi znaju sta ima za kupiti u blizini sve ne znaju. Bolje onda nesto pokusati kupiti u španjolskoj nego u blizini i to još sa dostavom u srbiju. Koliko vidim nitko nije znao da se Devialet moze i u srbiji kupiti.

A Delija možda odustane od prodaje..;):)

Link to comment
Share on other sites

Nemam ništa protiv da se postavljaju linkovi ka sajtovima na kojima se nude hifi uređaji, ukoliko to pravila foruma dozvoljavaju. Veća ponuda na (skromnom) tržištu nikome neće da škodi, osim trgovcima koji dobijaju konkurenciju. Koliko sam ja do sad primetio, cene u okruženju nisu povoljnije nego što je to situacija kod nas.

Link to comment
Share on other sites

Pretrazivac od kojeg uvek krecem da razmisljam o ceni bilo kog polovnog uredjaja,pojavljuju se i forumi.Od nedavno i naš.Malo im sta promakne.Treba samo obracunati shipping koji nije mala stavka,kao i carinu i PDV.To mnogi kupci zaborave.Kao i priliku da uzivo vide i probaju uredjaj u lokalu.Uvek bi radije seo u kola i napravio 200-300km nego porucio nesto sa ebay i molio se bogu kako ce koja kurirska sluzba da baca pakete.Sajt je ujedno odlican i za prodavce da vidis koliko ti je cena realna.

 https://www.hifishark.com/search?q=naim+nap+250  :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...