Jump to content


Zamena za srednjetonce D-52AF


zbrujic

Recommended Posts

Znam ja da ti mozes u nedogled.....i Ruzic misli kao ti....ko jos cuje razliku u spulni od bakra ili aluminijuma.....i ima pravo da kaze da je budala taj koji to cuje, a ko mu objasni da je neznalica je sujetni,pakosni, zajedljivi.....

 

 

Budala sme da bude budala ali niko to ne sme da mu kaze.

 

Na ovom forumu znanje i doprinos hi fiju odavno nije tema.....ovde vladaju dijagnoze.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, patason said:

Znam ja da ti mozes u nedogled.....i Ruzic misli kao ti....ko jos cuje razliku u spulni od bakra ili aluminijuma.....i ima pravo da kaze da je budala taj koji to cuje, a ko mu objasni da je neznalica je sujetni,pakosni, zajedljivi.....

 

 

Budala sme da bude budala ali niko to ne sme da mu kaze.

 

Na ovom forumu znanje i doprinos hi fiju odavno nije tema.....ovde vladaju dijagnoze.

 

Ви постављате дијагнозе, управо сте то и доказали.  Дали сте себи за право да делите жито од кукоља. То радите на веома  груб  и непримерен начин. Оно ште желим да кажем је да свако има право да верује у неки свој хај фај, у неку своју истину, веома лоша навика појединих староседелаца је да лупа и  дели шамаре како стигне, што је погрешно.треба пружити савет и информацију, па ко воли нека изволи.

Ја и те како верујем да кимбер жица свира боље од неке просечне жице, и те како верујем у акустику и третирање собе  акустичним апсорберима, и те како верујем да профи сталак за букшелф кутије ради много боље посао од неког склепаног диј сталка и итд.....се ово наведено сам пробао у свом систему. не причам напамет. и још много тога.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...