Jump to content


Kupovina "apgrejdovanog" cd plejera


Bendtner

Recommended Posts

Ne zvuči opis radova loše, jedino ne vidim da li je laser menjan? Nisam neki ekspert, niti znam čoveka, međutim ta informacija kao i informacija o tome da li se CDP može probati u mom sistemu bi mi puno značila.

Naročito u svetlu toga da cena novih lasera u principu nije velika (20-tak $ plus poštarina) ali da je za određene modele nekada lako a nekada teško nabaviti zamenski laser.

Srećno pri donošenju odluke.

Link to comment
Share on other sites

19 sati ranije, Bendtner said:

Ne znam čoveka . Ali ima jedan sličan da ga ne pominjem po imenu ( koje je Urbano). Sličan po neumerenom hvaljenju svog rada. ( mada taj drugi ima nerealne cene)

Konkretno ovaj NAD je, po opisu koji je apgrejder dao, tretiran po propisu. Uradjenio je to što treba uraditi. Eventualno bih ja dodao i Qwak klock. Cena otprilike odgovara. Treba čuti.

Na toj klasi CD plejera uloženo/dobijeno opravdava intervenciju

Link to comment
Share on other sites

15 sati ranije, zflazar said:

Naročito u svetlu toga da cena novih lasera u principu nije velika (20-tak $ plus poštarina) ali da je za određene modele nekada lako a nekada teško nabaviti zamenski laser.

Za neke je teško naći, a za ove što ih ima koliko hoćeš je problem kvaliteta. Meni jedan mehanizam sa laserom nije izdržao ni nedellju dana i počeo da preskače. Malo sam pojačao trimerom struju lasera ali kratko je to trajalo. Uzeo sam drugi mehanizan koji još uvek radi, i radiće  jer ga sad već retko koristim. Ko zna koliko bi on trajao da se vrti svakodnevno kao originalni koji je radio od 1995-2018.

Loši su im laseri. Kod svih koje sam imao u rukama je trimer za struju lasera odvrnut skoro do kraja fabrički. Prednost je što je to uglavnom jeftino i brzo se zameni sem kod nekih modela. Meni nije problem da sam to uradim, ali ako treba češće ići kod majstora ne isplati se.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...