Jump to content


Topivi VS automatski osigurači


brijac

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK!

Paušalno sam to rekao!

Ali nije to bila poenta!

Poenta je što smo bili svedoci postepene razrade njegove ideje i posvećenosti

da složi sistem koji njemu odgovara najbolje. 

U to je uložio znanje koje poseduje ili je pitao za savet.

Sa nama je podelio rezultate.

Bez surevnjivosti, bez trunke zavisti ili potrebe da se  nadmeće sa bilo kim!

 

To je i moja ideja postojanja foruma. Medjusobna saradnja i informisanje!

Link to comment
Share on other sites

:huh:E, psovka poštapalica, ovo nije upućeno nikom lično! Verujte.
Jedno zapažanje. Svi se nešto krijemo iza nekih strašnih nickova i avatara, umemo da se posvađamo na krv i nož, na forumu......... a ondak vidim slike sa neke izložbe, druženja......
I zaključim kako svi strašni nickovi i avatari koji bi da ........................ po forumu imaju dobroćudne face! Ono, normalni su ljudi potpuno. Tako da nemojmo da .................... jedni drugima. Lepše je bez toga. I sam treba prvo u ogledalu da se pogledam.

Link to comment
Share on other sites

16 minuta ranije, simplicisius said:

OK!

Paušalno sam to rekao!

Ali nije to bila poenta!

Poenta je što smo bili svedoci postepene razrade njegove ideje i posvećenosti

da složi sistem koji njemu odgovara najbolje. 

U to je uložio znanje koje poseduje ili je pitao za savet.

Sa nama je podelio rezultate.

Bez surevnjivosti, bez trunke zavisti ili potrebe da se  nadmeće sa bilo kim!

 

To je i moja ideja postojanja foruma. Medjusobna saradnja i informisanje!

lose ti je poredjenje insidesovog i brijacevog bavljenja hi fijem.....da li da objasnjavam.....nivo, sveobuhvatnost,bavljenje konkretnim zadatkom sa finim detaljima, rezultat, znacaj za ostale clanove.....a da ne pricamo o kolicini postova jednog i drugog o njihovim dostignucima.

 

da je to proporcionalno brijacevom modelu ponasanja insides bi trebao da postuje 24h dnevno narednih 8 godina.

 

boldovano si potpuno u pravu ali svako mora imati samokontrolu i realnu procenu sebe, svojih steremljenja, zelja,mogucnosti, znanja i odnosa sa zajednicom (nekima to nije lako tj nemoguce je).....zamisli kad bi svi clanovi pisali sve sto urade svaki dan bez obzira na znacaj i vaznost .......usisao sam iza police da cujete kako to sad zvuci,prdnuo sam na narandzasti kabal mnogo je bolje,......ko voli realiti (da gleda i slusa 0-24h sta beznacajni likovi rade u svojim beznacjnim zivotima)a ima ih  vise  nego sto treba,ali nemojte u hi fiju molim vas.

Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2020 at 5:45 AM, Woland said:

baviš se periferijom, graničnim pojavama u hifi, a drugima spočitavaš dokonost, a uzgred i psihoanaliziraš.. :klanjanje

Ништа овде није периферија, само угао посматрања и ништа више...........па ви побоги госн Воланде имате такав систем  где сте једноставно морали да пазите на свку ситницу , а другима замерате малтене сличне ствари.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Woland said:

^ bavio sam se onim što je zavređivalo pažnju

Па управо то и кажем, свако има своју манију , пасију или како већ, и ту се сконцетрише да пружи највише.

Ја рецимо волим да бришем прашину са моји уређаја и то радим више пута дневно, онда ми некако лепше свирају и то ме релаксира :D .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...