Jump to content


Ima li hakera na forumu? Help wanted


Iron man

Recommended Posts

4 sati ranije, Zexx said:

Sad sam probao na mom kompu, otvara se normalno, probaj na nekom drugom.

Evo sad probam na ganc novom kompu sa legalnim windowsom ( I ništa drugo nema instalirano) neće. Ni kao administrator.

3 sati ranije, perodeformero said:

@siroma
Da li si u svakom zaraženom folderu našao notepad file s porukom u kojoj ti idiot nudi rešenje za stanovitu cifru u $?Ja sam genijalno uspeo proletos uspeo da zakačim Indijca koji sada verovatno umire u najgorim mukama.Sreća da sam odmah shvatio šta se dešava i bukvalno isključio računar, pa je uspeo da mi kriptuje samo deo fajlova koje sam uglavnom uspeo da vratim, jer je backup keva.

Jesam. Neka Iranska adresa.

Hvala svima na savetima, ali to sad ne pomaga. Znam i ja sve to ali se ovaj vrlo perfidno uvukao. Kao Windows update, čak je i prozor bio  istog izgleda.

Izgleda da je samo NoSex Safe SEX. Mada i to ne mora da znači. Bar jedna je zatrudnela i bez sexa. Ako je verovati bibliji.

Javili mi se iz jedne firme za antivirusne programe(hvale se da dekriptuju ransomware uništene fajlove) kad sam se požalio da njihov prog ne uspeva kod mene. Nude da TeamViewerom se povežu i probaju online. Videćemo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

45 minuta ranije, goran_p said:

Zasto jednostavno ne batalite Windows i predjete na Linux ,evo vec 15 godina nikakvih problema 

Управо тако. Када схватиш колико времена узалудно утрошених удовољавајући Windozi који је иначе волим фигуративно да кажем и сам вирус.

Link to comment
Share on other sites

37 minuta ranije, Vlajo said:

Uz dužno poštovanje, jesi li igrao kad playstation ? 

 Ja jesam, zadnjih par godina ne igram nista - i bas se kanim da uzmem nov. Zadnji PS3 mi jos stoji, presao brdo igrica sa uzivanjem, sad se razmisljam imam li vremena za PS4.

 Racunar Linux i Mac, u kombinaciji. Ne igram na racunaru. Ma koliko bila udobna stolica, nije udobna kao biti zavaljen na kaucu.

 U sustini, slazem se sa onime sto je @goran_p rekao na ovoj temi.

Link to comment
Share on other sites

Probao sam Linux, to je sve ok, ali ja jednostavno nemam vremena za emulatore,kao ni za sva ostala prilagodjavanja koja bih morao sad da uradim. Ceo život na Njinjdovsu, možda je to samo navika koje se ne odričem. Antivirus KIS20, uvek plaćena licenca (godišnje oko 4500 za 3 računara), nije skupo. Zasada funkcioniše ...

Link to comment
Share on other sites

On 20.12.2019. at 17:07, goran_p said:

Za igranje sluzi Playstation 

Za decu sigurno. Za ozbiljne ljude koji hoće mašinu za sve svoje potrebe i razonode je PC.

On 20.12.2019. at 20:47, goran_p said:

Igrao sam pre 10-ak godina ako me secanje dobro sluzi

Toliko o iskustvu...

On 20.12.2019. at 16:58, ab said:

Wine je glupost jer preko 50% usporava performanse hardvera.

Dakle, svako ozbiljan koristi Win. Bilo privatno ili poslovno i ne ložite se više.

Oni stručniji koriste Linux Ubuntu ili Kali kao sub-sistem na Windows 10. Za bolje i nije.

OSX je samo za Apple hardver, za ostalo, poput Hackintosh je shit. Da se razumemo.

Link to comment
Share on other sites

Da pojasnim...

20191127_154428305_iOS.thumb.jpg.64dd577514842eec61da307014246373.jpg

2 X 2K od 32" HP monitori
HP Omen laptop i7 7700HQ
M2 SSD 512 GB 3.2/1.6 Gbit - sistem
2.5" 1TB SSD - storage
Legalan Win10

To je u osnovi. Pa svi pomenuti mogu samo da kukaju... Da li za gaming, multimedia, workstation, ...

Ljudi, batalite se demagogije i mislite svojom glavom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...