Jump to content


Player za flac


Zoks77

Recommended Posts

11 minuta ranije, Zoks77 said:

Pozdrav drustvo zanama me neko vase misljenje oko playera za pc koji je medju najboljima ? Da li koristite equalizer na pleyeru ?

 

Za koji operativni sistem? Za Win imaš na forumu temu Album Player +Fidelizer+Minority clean kao najbolje free rešenje. Za ostalo pojma nemam, ali ima takođe preporuka na forumu. Ekvilajzere ne koristim, osim kad slušam na laptopu pomoću slušalica.

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, dj.nik said:

Ja ne mrdam od Winamp i onaj BS pleer :)

Je l da da si ispratio BPM vrednosti od pre 30 godina do danas? :)

Ljudi, ako slušate isključivo stari rock pop, dobri stari Winamp je vaš plejer. U svakom drugom slučaju vaš plejer je foobar2000. Za svaku hi-fi eru taj plejer je univerzalan.

I tačka. :)

Link to comment
Share on other sites

19 minuta ranije, dj.nik said:

Ja obavezno sve FLACovce i WAVovce pretvaram u MP3ovce i naj bolje mi se svidža Winamp i BulshitPleer, ne mogu da se setim tačno ime a nemam internet. I vratio sam se na Direktno Strimovanje iako nema u 10-ku. Sad je popularno strimovanje a ja volim sve što vole mladi.

What de puta matre are you talkint about!!!

Mladi vole go k***c jer nemaju pojma šta dobro zvuči!

Link to comment
Share on other sites

To je jako dobra teorija ali niko od dac proizođača se nije vodio tom teorijom.

Mnogo drugih principa implementiranih od strane digitalne audio reprodukcije se ustalilo na tržištu.

I šta mi sada možemo da preduzmemo po tom pitanju? Ne znam, ali...

Lično sam stupio u kontakt i, recimo, svađao se, sa Apple softvare inženjerima oko smisla audio reprodukcije na konkretnom ios sistemu.

Znači mesecima sam pokušavao i na kraju uspeo da se moj glas čuje i tako sam ih pritisao da, verujem, nikada Apple  nije imao takav pritisak argumentovanim činjenicama od strane javnositi, odnosno, korisnika njihovog softvera.

Rezultat mogu da čuju oni koje zanima, na iPhone ios 11+ verzijama.

Kada smo napokon ostvarili kontakt, nisam ih pustio da objave bilo šta. Neku glupu zakrpu. 

To je bre zvučalo odlično na starim Apple uređajima.

Link to comment
Share on other sites

Šta si bre siso ovaj stiso? Buniš se i antiprotivan si na onaj, lajtning priključak? Najbolja stvar za strim bez šum brum i onaj, kako se viče, a jes, EMI zračenje iliti elektromagnetnu interferencu. Naj-boljši za izolaciju od tu boles je lajtning. Prodaj mi ajfon za pedest ojra, nije to za tebe.

Link to comment
Share on other sites

Šta si bre siso ovaj stiso? Buniš se i antiprotivan si na onaj, lajtning priključak? Najbolja stvar za strim bez šum brum i onaj, kako se viče, a jes, EMI zračenje iliti elektromagnetnu interferencu. Naj-boljši za izolaciju od tu boles je lajtning. Prodaj mi ajfon za pedest ojra, nije to za tebe.

Link to comment
Share on other sites

Nope.

Nije bitan priključak već elektronika.

Barem, u poslednjih par verzija Apple hardvera. Šta se sada događa, stvarno ne znam, jer mi je pun K tih inženjerskih idiotluka. Više to ne pratim.

Drugi neka se bave problematikom da za svoje pare dobiju hardverski vrednu komponentu. 

BTW, svaki današnji stream je sra*e. Enkapsuju flac u tzv ogg+flac stream, što je suštinska budalaština.

Ne postiji hi-fi stream. Danas ne.

A dok ih hi-fi janvost ne pritisne, neće ga ni biti.

Mene nije mnogo briga, iskreno, ja imam 150mgbit net konekciju, i strpljivo čekam nekog provajdera koji će ispuniti moja očekivanja i tech sposobnosti.

Link to comment
Share on other sites

Šta si bre siso ovaj stiso? Buniš se i antiprotivan si na onaj, lajtning priključak? Najbolja stvar za strim bez šum brum i onaj, kako se viče, a jes, EMI zračenje iliti elektromagnetnu interferencu. Naj-boljši za izolaciju od tu boles je lajtning. Prodaj mi ajfon za pedest ojra, nije to za tebe.

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, sakal said:

Zasto bacati pare na Apple proizvode je pravo pitanje

 

Tako nešto ne može da bude pitanje u ovom kontekstu.

Da li ti želiš da kupuješ Apple ekosistem je samo i isključivo tvoja stvar. Kao i svakog pojedinačno potrošača ove zemlje.

Da li je to svrsishodno? Pa, nije.

Ali o tome neki drugi put...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...