Jump to content


Куповина грамофона


Filipescu

Recommended Posts

On 15.12.2019. at 8:58, Zexx said:

Možda maglu, i to samo nekome ko je dovoljno glup da proguta tu kombinaciju gluposti, neznanja, tvrdoglavosti, nedostatka socijalne inteligencije i teorije zavera...:rolleyes:

Ovo spada u ličnu uvredu, pa te molim da "obratiš pažnju na ponašanje". Ne možeš pisati da je neko glup, bez obzira što si ti najpametniji na forumu.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Ljuba said:

Ovo spada u ličnu uvredu, pa te molim da "obratiš pažnju na ponašanje". Ne možeš pisati da je neko glup, bez obzira što si ti najpametniji na forumu.

Ja se izvinjavam forumu i adminu, glupost je ovde navedena kao kvalifikacija izrečenog, a ne kao ocena nečijih intelektualnih sposobnosti, kao kada nekome recimo kažete za nešto što je rekao da je notorna glupost. Ne mislim da sam najpametniji, ali hvala na komplimentu, ako ćemo već da se ćeramo sarkazmom...;)

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, Nixie said:

Meni to deluje sve super i očuvano, u čemu je štos što se ne prodaje tako dugo, visoka cena?

Prema Hifishark, svega 3-4 takva gramofona su do sada bila u ponudi, među kojima je i ovaj primerak sa KP. Stvarno raritet, izgleda da se vlasnici ne odlučuju baš često da ih se reše...

Link to comment
Share on other sites

17 minuta ranije, Zexx said:

Prema Hifishark, svega 3-4 takva gramofona su do sada bila u ponudi, među kojima je i ovaj primerak sa KP. Stvarno raritet, izgleda da se vlasnici ne odlučuju baš često da ih se reše...

Da sam u toj priči ja bih ga kupio, pogotovu ako je vlasnik pažljivi korisnik. Onako realno, šta novo u toj klasi može da se kupi za 500eur?

Link to comment
Share on other sites

23 minuta ranije, giZ_Mo said:

Шта добар, најбољи. :thumbsup2

Meni sasvim dovoljan. Šta je odsvirao sa Supex-om nisam živ, a nisu ni oni koji su čuli tu kombinaciju.

Uz malo igre sa trafoima i MC preampima iscediće se još pulpe. Čak i ovako je više nego odlično.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dal' nekom znaci ili ne misljenje Lukas Fikusz-a( Lampizator ) o novom tehniks 1500 koji je "idealan" za pocetnike.U stampi sigurno nikad necete naleteti na ovako otvoren komentar,a verovatno  ni negativan.Kupio ga je da bi imao robustan gramofon za setnju i promociju fono sekcije,da ne nosi nesto skupoceno.Malo doduse naivno ocekivanje da ce u tom cenovnom segmentu dobiti nesto sto je partner visokoj klasi ostatka sistema na koji je ciljna grupa.U tri reci komentar mu je "Mud,mud,mud". Raskupusao ga je posle i popravio donekle zvuk.Citao na turntables grupi na FB.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...